Sayfa 363/901 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bu hisse işbankası kurucu hissesi bugün olmazsada duracak bu yıl olmazsada duracak elbet bir gün hakedilen değeri alırız beklemeye devam👊

2. Bende işkur yok ısbtr var. Zararımı çıkarmak amacıyla almıştım. Zararım çıktı kar da ettim. Ancak bu hissede şunu öğrendim. Ne kadar uzun kalırsan hisseden kazanma şansın o kadar artıyor. O yüzden imha veya devir olana kadar burdayım. Tüm imtiyazlı ve kurucu hisselere güvenim tam

Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    ona sürekli sorulmasına rağmen analiz cevap dahi vermedi. bence hükümet adım attıktan sonra konuşacak. analizi o yüzden bekletiyor olabilir
    Hükümet adım attıktan sonra burda konuşamayacak bir Allah'ın kulu var mı? Bundan sonrası adım değil direk olayı bitirme olur.

4. Mart ayının 3.veya 4.hafta Cuma günü yıllık genel kurul toplantısı var..
    Yönetimin masaya gelip gözükeceği yatırımcılara geçen yılı anlatıp ilerisi için ipuçları vereceği önemli toplantı..
    Bizim için birşey çıkmayabilir.Ama bu toplantıya hazırlanan arkadaşlar var..
    Söylemler eskisi gibi sert olmayabilir...
    Bir sürprizle temettü için belki birkaç kelam ederler..
    Bakalım günler bize ne gösterecek..??

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Idlib ve sonucundaki dis iliskilerin biraz rayina oturmasi beklenebilir veya Ulke gundemini azda olsa degistirmek icin hersey hizlandirilabilir.Bekleyip gorecegiz

6. Muhtemelen savaş virüs derken artık çok uzun bir süre gündemde olmayacak hatta satışlar ve düşüşler görülebilir

7. 48A00391-0845-4050-AD6C-EE35927AE08A.jpg
    Herkes sıraya girmiş satmak için Yeni yukarı hareket zamanı gelmiş demektir.
    Hikaye yeni başladı oysaki...
    Burada yazdıklarım kendi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi asla değildir. Benim aklım bana zor yetiyor sana nasıl yetsin.

8.  Alıntı Originally Posted by Alpiko Yazıyı Oku
    48A00391-0845-4050-AD6C-EE35927AE08A.jpg
    Herkes sıraya girmiş satmak için Yeni yukarı hareket zamanı gelmiş demektir.
    Hikaye yeni başladı oysaki...
    Syn arkadaşım..
    Doğru tespit..
    Bu hissede kademeler hep yanılttı.Hissede ne zaman ki satıcılar arttıysa birşeyler olup terse yatırdı..
    Yani kademelere hiç güvenmiyorum..
    Bu arada Ömer Çelik bugün MYK sonrası 1 saat konuştuysa en az 20 dakikasını CHP ye ayırdı.Çok şaşırdım.Bu savaş ortamında sadece Suriye ve Rusya dan bahseder diye dinledim.Ama çok uzun süre CHP ye vurdukça vurdu.Demek ki iç siyasete çok hızlı dönülecek.Ama CHP de kaşınmıyor değil.Bu ortamda bile sanki başka milletin temsilcisi gibi hareket ediyor..
    Sanki bazineye devir olayının sonundayız.Şu Suriye olayı durulunca ilk yapacakları iş bu olacak gibi..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 363/901 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz