Sayfa 364/902 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Zannetmiyorum artık kısa vadede olacağına eskiden çok inansamda, sanki bu iş gündem değiştirme amacı olarak ısıtıp ısıtıp getirilen bir olay gibi görünmeye başladı, birtakım bilgiler aldığını düşündüğümüz derinhisse bile sessizliğe büründü şubatta söz analiz bir takım açıklama yapacağım derken umarım yanılırım o ayrı YTD

2.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Zannetmiyorum artık kısa vadede olacağına eskiden çok inansamda, sanki bu iş gündem değiştirme amacı olarak ısıtıp ısıtıp getirilen bir olay gibi görünmeye başladı, birtakım bilgiler aldığını düşündüğümüz derinhisse bile sessizliğe büründü şubatta söz analiz bir takım açıklama yapacağım derken umarım yanılırım o ayrı YTD
    Bence hukumeti tanimiyorsunuz. Hele Cb ister sevin ister sevmeyin o ayrı bişey ama dedimi yapar. İş bankasini siyaset malzemesi arguman olarak kullanacak biri degil. Kafaya koydumu yapar. Kaldiki muslumanlarin parasi ile kuruldugu için artik muhafazakar kesimin kulagina su damlatti bi kere. Bu kesimin tepkisinide hesap ederler. Bu sebeble artik donuş yok. Süre olarak belki salkmalar olur. Ama bence vazgeçmezyecekler. İdlib meselesi duruldugunda iç siyasette bu meseleye gidecekler. Yani fibonacci abimize sonuna kadar katiliyorum.

3. Genel kurul haberi geldi

4. İş bankası genel kurulu 31 Mart’ta ve değişen birşey yok

5.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    İş bankası genel kurulu 31 Mart’ta ve değişen birşey yok
    10 - SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri 1.3.6 no.lu ilke kapsamına giren konular hakkında bilgi verilmesi

6. Kar Payı Hakkı
    Bu bölümde, şirketin karına katılım konusunda imtiyaz olup olmadığı ve varsa imtiyazın içeriğinin belirtilmesi gerekmektedir. Ayrıca, şirketin kar dağıtım politikası olup olmadığı, varsa buna ilişkin bilgi ile bu politikanın genel kurulda pay sahiplerinin bilgisine sunulup sunulmadığı, faaliyet raporunda yer alıp almadığı ve şirketin internet sitesinde kamuya açıklanıp açıklanmadığı, şirketin kar dağıtıp dağıtmadığı, dağıtmaması durumunda gerekçesi hakkında bilgiye yer verilir.

Bu rutin bir madde mi acaba??

6. Ödenmeyecek diyor kar payı fotoğraf yükleyemiyorum

7. Zaten genel kurul TOPLANTISINDAN BEKLENTİ YOK Kİ..
    Kar dağıtılmayacak ve kurucu temettüsü sorunu çözülmeyecek.Bunlar beklenen hamleleri.Devlet toplantıya kadar masaya oturabilir mi?Bu önemli..
    Kaldı ki bu sene toplantıya gidecek arkadaşlar olacak.Yönetim burada tüyo verebilir.Camların birleşmesinden illa ki bahsedecekler.Holdingleşme işaretleri de gelebilir..
    Kar YEDEKLERE AKTARILIYOR.Yaklaşık 30 milyara yakın para biriktirdi.Bu da bankanın radikal adımlarında elini kuvvetlendirecektir..
    Unutmayalım ki Garanti ve Akbank kurucularını imha ederken YEDEKLERİNİ kullandı..
    Bu arada MUNZAM vakfıda 2 senedir sıfır çekiyor...
    Vakfın elinde yaklaşık 1000 adet KURUCU var.Çok sıkışırsa onlarda bizim taraftan olurlar.Yoksa kurucunun 3 lirası HİÇBİR İŞLERİNE YARAMIYOR..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Degerli arkadaslar
    Bugunku yonetim kurulu kararlarina gore
    1- 2020 yili icin denetim sirketi olarak Ernst and Young genel kurula teklif edilecek
    2- 2019 kar odemesi BDK'ya gore hic bir hisseye verilmemesi karari genel kurulda oylanicak.
    Bu habere muhtemelen yarin ulasabilicez.
    https://www.mynet.com/amp/borsa/hiss...is-bankasi-kur
    Iyi aksamlar dilerim.

Sayfa 364/902 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •