Sayfa 377/903 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Fibonacci Hocam sağ olun ben de şimdi izleye bildim konuşmayı yalnız işbtr de ki bu 75 tane satıcı olması çok tuhaf geliyor moralimi bozmak istemiyorum ama daha niye satıyorsun bi türlü anlam veremiyorum? Sizin ve burda ki değerli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum cevap verirseniz teşekkür ederim.
    Ytd ...

Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Fibonacci Hocam sağ olun ben de şimdi izleye bildim konuşmayı yalnız işbtr de ki bu 75 tane satıcı olması çok tuhaf geliyor moralimi bozmak istemiyorum ama daha niye satıyorsun bi türlü anlam veremiyorum? Sizin ve burda ki değerli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum cevap verirseniz teşekkür ederim.
    Ytd ...
    Merhaba, 56xxx tavan olduğunda tavanda alış bekleyen 100 üstü işlem vardı. O günden sonra bir daha o fiyatı görmedi.
    Şimdi tabanda satış bekleyen 61 işlem var.
    Yani 50 tane film dönüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Fibonacci Hocam sağ olun ben de şimdi izleye bildim konuşmayı yalnız işbtr de ki bu 75 tane satıcı olması çok tuhaf geliyor moralimi bozmak istemiyorum ama daha niye satıyorsun bi türlü anlam veremiyorum? Sizin ve burda ki değerli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum cevap verirseniz teşekkür ederim.
    Ytd ...
    Sn Ali arkadaşım..
    Bakın insan psikolojisi vede durumdaki algı herşeyi unutturuyor..
    İşB 4000 deykende 20 bindeykende 50 bin olduğunda da tabanlar oldu.Çok satışlar gördü..
    Bu kademelere aldanmayın.Bugün 75 lot bekleyen anında gidiverir.Yeter ki çok olağandışı ortam olmasın..
    Şu anda dünya ekonomileri sarsıntıda.İnşaallah bu da atlatılacak..
    Biz hep ne diyoruz.Böyle durumlarda ekranı izlemeyin..
    Borsa %8 düşmüşken bunun önünde nasıl dursun..
    Kaldı ki millet diğer hisselerden fena dayak yedi.Orada maliyet düşürmek için bu hisselerden takviye yapıyor..
    Anlıyoruz ki BANKA KONUSU SICAKLIĞINI koruyor.Teknik işler bitmiş.Sadece son söze kalmış..
    KENDİMCE BENİM STRATEJİM BU..
    Nasıl ki 50 bin lira sanaldı 500 bin lira sanaldı şimdiki fiyatta sanal..
    Asıl soru..
    Radikal adım illaki gelecektir..
    İşte bu adımda hisse bizde olacak mı???
    Olacaksa fiyatın ne önemi var..
    ASLA YTD..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    SATMAK İSTEYEN HİÇ DURMASIN..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Merhaba, 56xxx tavan olduğunda tavanda alış bekleyen 100 üstü işlem vardı. O günden sonra bir daha o fiyatı görmedi.
    Şimdi tabanda satış bekleyen 61 işlem var.
    Yani 50 tane film dönüyor.
    O gün demiştimki al sana bir sürü mal, tavanda ama olsun, bu kadar malı bir hamlede alabilecekti (amaç mal toplamaksa) ama almadı, çok şaşırmıştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 377/903 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •