Sayfa 381/902 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7210 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Sonunda Aldık. 251.250 hayırlı olsun
    Hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Sonunda Aldık. 251.250 hayırlı olsun
    Malı ortak hissemizden aldın. Hayırlı olsun. Çok ama çok üzgünüm ama artık mecbur kalındı, bereketini gör inş. Umarım hayatının ticaretini yapmış olursun. Ve hayırlara vesile olur. Çok kritik bir zamanda beleşe aldın bence.kendimin emekleri idi ve ağlayacağım nerdeyse, avantam değil, emeğim gitti. İşb lerimi 7600 lere satarken bunun binde biri kadar üzülmemiştim. Nasip. Herkese hayırlı olsun. Herkes bilsin satılan malın kimden gittiğini. 500 bin hareketi de külliyen sahte idi. tek lotumla imhayı bekleyeceğim nasipse, yola yalnız devam. Bu hisseye nefsimi değil kalbimi koydum. Allah herkese önce sağlık sıhhat versin , ülkemizi ve sevdiklerimizi belalardan korusun.

3. Genel kurulda bakalım nasıl bir karar cıkacak
    Sabırla beklemeye devam
    Alana satana hayırlı olsun

4. Milletin diğer hisselerden kar edip gelmelerini bekliyor sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Malı ortak hissemizden aldın. Hayırlı olsun. Çok ama çok üzgünüm ama artık mecbur kalındı, bereketini gör inş. Umarım hayatının ticaretini yapmış olursun. Ve hayırlara vesile olur. Çok kritik bir zamanda beleşe aldın bence.kendimin emekleri idi ve ağlayacağım nerdeyse, avantam değil, emeğim gitti. İşb lerimi 7600 lere satarken bunun binde biri kadar üzülmemiştim. Nasip. Herkese hayırlı olsun. Herkes bilsin satılan malın kimden gittiğini. 500 bin hareketi de külliyen sahte idi. tek lotumla imhayı bekleyeceğim nasipse, yola yalnız devam. Bu hisseye nefsimi değil kalbimi koydum. Allah herkese önce sağlık sıhhat versin , ülkemizi ve sevdiklerimizi belalardan korusun.
    Selamlar, bu şekilde olmasına çok üzüldüm doğrusu, hayırlısı böyledir belki, size de alana da hayırlı olsun.
    Burada yazdıklarım kendi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi asla değildir. Benim aklım bana zor yetiyor sana nasıl yetsin.

6. 8 tane tavandan alıcı bekliyor ama satan yok sanki kar suyu kaçtı bazı kulaklara ani bir bombiş patlayabilir

7. Allah razı olsun kardeşim

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Aynı gemideyiz bu iş gerçekleşirse söz sana ayrıca ödeme yapacağım

8. Bizim bilmediğimiz neyi biliyor da 8 alıcı girdiler tavana satanda olmadi

Sayfa 381/902 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •