Sayfa 395/902 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Arkadaşlar rica etsem bugünkü İŞBTR eşleşmeyi atabilirmisiniz

2. Sayfa ISKUR sayfası, bende ISKUR taşıyorum habere kendi açımdan bakıyorum. ISBTR nin ayrı sayfası var orada yazmıyorumki ISBTR taşıyanı etkileyeyim. Yoksa elbetteki bu haber tüm imtiyazlı işbankası hisselerini etkiler. Ama onların olacağı durum benim meselem değil. ISCTR'nin ne olacağıda benim derdim olmadığı gibi.

Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

3. Virüs işi hal olmadan, devir için bisey beklemiyorum. Şahsi görüşümdür ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Sayfa ISKUR sayfası, bende ISKUR taşıyorum habere kendi açımdan bakıyorum. ISBTR nin ayrı sayfası var orada yazmıyorumki ISBTR taşıyanı etkileyeyim. Yoksa elbetteki bu haber tüm imtiyazlı işbankası hisselerini etkiler. Ama onların olacağı durum benim meselem değil. ISCTR'nin ne olacağıda benim derdim olmadığı gibi.

Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!
    Bende size katılıyorum.etkilecek olan kendi sayfasında kalsın buraya bakmasın

5. 374000 bir işlem gerçekleşti 👏🏻

6. Selamlar iyi akşamlar,
    Bir müddettir kenardan izliyorum forumu aynı heyecanı paylaştığımız yeni ortaklar görüyorum, seviyeli konuşmalar ve paylaşımlar var ve gelişmeler konusunda da herkes yakın takipte, mutlu oluyorum. Sürecin sonuna yaklaşıldığını düşünmekte mutlu ediyor ve aynı zamanda da heyecanlandırıyor tabii. Buraları sessiz görüp kimse yok sanmayın herşey konuşuldu söylendi; eski yeni kanunu, yargıtayı, doktrini, vasiyeti, anayasası, hesabı kitabı, toplaması çarpması. Satan sattı toplayan topladı herkes pozisyonunu aldı pusuya yattı pür dikkat takipte, tek duyduğumuz kalbimizin sesi. Tik tak tik tak. Yoksa saatin sesi mi bu geriye doğru sayan Her neyse kurucu intifa senetlerimizin en kısa zamanda hak ettiği değeri bulması dileğiyle imha için saatlerimizi ayarlayalım kulelerde buluşalım Kalın sağlıcakla...
    Burada yazdıklarım kendi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi asla değildir. Benim aklım bana zor yetiyor sana nasıl yetsin.

7.  Alıntı Originally Posted by arda602 Yazıyı Oku
    374000 bir işlem gerçekleşti 👏🏻
    Fiyatlara takılmayın hakkı olan alacagınız temettuyu veya cagrı ya bekleyın

8. #ıskur #ısbtr #ısatr hakkında yazılarım var sitemde burdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca beklentim devam ediyor iş bankasının chp hisselerinin hazineye devrine paralel imha yada temttü beklentim vardır. Süreci takip ediyorum ! DERIN HISSE YINE YORUMLADI

Sayfa 395/902 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •