Sayfa 456/902 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Difrize değil kutuplara atsalar,burdan geri dönmez işbankası.her şeyin vakti var.vakti gelince olur.

2. Bu konuda ki görüşümü yazmıştım bu tip hareketler en alengirli zamanda yapılır içeride veya dışarıda farklı bir sorundan dolayı ortalık karışıkken bu getirilir ki her türlü kazanç olsun laf edecek olanlar bu konuya odaklanırsa diğer konuda ki baskı azalır gündem değişir. Yok bu konu gözardı edilerek diğer konu devam ederse bu konu sorunsuz geçmiş olur. Kaldı ki ben sürecin gündemde olmamasına rağmen devam ettiğini düşnüyorum işbankası ile hazine arasında off the record görüşmeler ve bizde şöyle yaparız konuşmaları sürüyordur.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

3. Önümüzdeki hafta Meclis tatile giremeden önce son hafta mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Dip direnç kavramları gecersiz olan bir hisse.iş bankası nın yüzde 28 CHP ye emanet Atatürk'ün mirası olan hisselerinin hazineye devri olmuyacak diyebilirmisiz. Başka sorum yok hakim bey.
    Y.t.d
    Oflu61 in mütalaa sına geçilir.Yaz kızım...
    Senin son söyleyecek bir şeyin var mı?
    NOKTA....

5. İSATR de bir işlem oldu 293,5

6. .tahtada göstere göstere karşılıklı işlemler yapılıyor.ky nım malına göz koymuşlar. spk görev başına.

7. Panikletip satanlarımı toplayacaklar acaba?

8. Reis bu milli irade ne istedinse verdi...... Verdiğini almayı da bilir.. Gücün mü yetmiyor yoksa.!

Sayfa 456/902 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •