Sayfa 46/901 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Gundem 3 ay operasyon surecekken bırdem anllasma saglandı simdi Gundem bos araya ısbank ı sıkıstırırlar artık

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Partinin işbanktan bir geliri yok.Bankanın ana hissedarı munzan.Eğer burası dediğiniz gibi çiftlik yada arka bahçe olsaydı 2001 batan bankalardan biri olurdu.Yada günümüz halkbank vakıfbank ve ziraat bankası gibi görev zararı yazan yazdığı zararı kamuya yükleyen yandaş kuruluş olurdu.Ülkenin ekonomisi ortada,yapılan yanlış dış politikanın bedeli de bugün ortada.ben bilirim ben yaparım benim dediğim doğru benim dediğim olurla olursa bunun bedeli ağır olur.yolcudur abbas bağlasan durmaz.
    Gorev zararı nedir kime yarar neden zarar eder devlet bankası halkına ucuz kredi vermesi devlet in bankası olmasa ısbank 3 kat buyurdu
    O zaman senin dedıgımçn senelerde halkbank ziraat bankası vakıf bank turk hava yolları ASELSAN ve devletin tum kurumları hepsi birikti simdi turkıyenın en degerlı kurumları

3. Satan satsın.filmin sonu bu kadar yakin ken trenden inmem.inmeyide tavsiye etmem.önümüzde ki günler de bu isin olacağı aşikar.tahtaya satış emri yazdigi mi iddia eden kişi nasıl bu kadar eminsin.ben de satılık hisse yok.bir bildiğimiz var demekki.

4. Operasyon iş bankası yakında .....

5. Ürkek hissedar hadi yarın 130 yazda göreyim.İnşaallah yazar da taze kan gelir.Kurucu hissede sabırsız yatırımcıya yer yok..
    Operasyon bitince artık bütün enerji iç siyasete dönecektir.Artık gündeme gelmeli.Eğer masadaysa artık zamanıdır...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Operasyon iş bankası yakında .....
    kardeşim iyi akşamlar, birşey biliyor da yazıyor havası yaratıyorsun. bizler rahatsız oluyoruz.lütfen bildiklerini ve gerçekleri yaz.

7. Merhaba;

Marslının kademelere satış koyduğunu nereden biliyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by _INVESTOR_ Yazıyı Oku
    İktidar artık "savaş" gibi her şeyin üstünü örtebilecek sağlam

bir gündem yarattığı için böyle bir ortamda İş Bankası devir filan

artık çok zor...Bizim kağıtlar gene elde kaldı...Marslı aynı kademeye

225 den 5-6 lot yazıyor...150 diyorsun-160 diyorsun yüzüne bakan yok...

Bize artık sadece imhanın yolları kaldı...O da ne zaman olacaksa...Allah

herkese sabır verisin...İşimiz gerçekten zor ötesi...

8.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Merhaba;

Marslının kademelere satış koyduğunu nereden biliyorsunuz?
    Marslı bunu yalanladı..

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Satan satsın.filmin sonu bu kadar yakin ken trenden inmem.inmeyide tavsiye etmem.önümüzde ki günler de bu isin olacağı aşikar.tahtaya satış emri yazdigi mi iddia eden kişi nasıl bu kadar eminsin.ben de satılık hisse yok.bir bildiğimiz var demekki.
    Kafadan uydurma hayali olayları yazan arkadaşların amacı nedir acaba..???

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 46/901 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •