Sayfa 492/903 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Sayın Nebo58 meydanlara çıkıp konuştunda,biz desteklemedik mi! Haydi çık konuş biz de arkandan yürüyelim.Adam en azından meydana çıkıp konuşuyor.Senin bakış açın en doğrusu en doğru hareketi senden dört gözle bekliyoruz..Hadi oda olmadı en azından kuşlu da bu yazdıklarını video yap ilk parmak ve retweet benden..

2. nebo58 sonuna kadar katılıyorum. devlete tümden geçmesini ben de istemiyorum.devlet bankalarının kimlere kredi verdiklerini görüyoruz.bizim temettülerimizi versinler, bankaya dokunmasınlar. selamlar.

3. İs yonetımine kızmayın o zaman hakkı olanı alsalar idi suan hısseyı 5 milyonda ıslem gordugunu seyrederdınız

Size guzel bir fırsat sunmus elinizdekının kıymetini bilin

Sabırlı olun

4. Sayın nebo58 mesaj kutunuza bakarmisiniz

5.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Bu tür yorumlar saçmalıktır.

Soru şu;
    Durmadan yok Hintli müslümanların parası, yok CHP, yok para Atatürk’ün parası değildi diyenlerin amacı nedir?

Üzüm yemek mi bağcı dövmek mi?

Amaç bağcı dövmek, İş Bankasını devletleştirmek ise devlete geçen İş Bankasından ne bizlere ne de devlete hayır
    gelir.

Devlet bankalarının durumu ortadadır.

Devlet malı deniz, yemeyen keriz...

Ama haberiniz olsun o pastadan bize çikolata kırıntısı bile düşmez böyle birşey olursa.

Bir hakızlıktan konuşulacaksa,

Ödenmeyen temettülerden,
    Temettülerin ödenmemesi kararı alınırken yönetimde 4 oy hakkıyla bulunan CHP li yönetim kurulu üyelerinin İş Bankasının dümen suyuna giderek Atatürk’ün vasiyetine ihanet etmeleriden konuşulmalı.

Ama bunlar asla dile getirilmiyor.

Gerçekten doydum Hintli müslümanların parasını duymaktan.
    Cumhuriyet kurulurken yapılan tüm yatırımlar, şeker fabrikaları, uçak fabrikası, otomobil, Atatürk Orman Çiftliği, Köy enstitüleri, çimento fabrikaları... ve daha yüzlercesi har vurulup harman savrulup İstanbuldaki müteahitler zengin edilirken kimsenin sesi çıkmadı....
    Bütün derdimiz Hintli Müslümanların paraları.

Hadi canım sizde. İnsanın aklıyla alay etmeyin.

Birileri de çıksın Atatürk’ün vasiyetine “gerçek ihaneti” anlatsın.

CHP nin kontrolünde sadece imtiyazlı hisseler yok. C tipi de var...

TTK ve TDK ya ödedik dedikleri bu C tiplerinin parası.
    ISKUR, A ve B hisseleri için sadaka gibi ödeme yaptıklarından kimse bahsetmiyor...

Birileri de bunu gündeme getirsin artık.

Meclisin açılmasını bekleyeceğiz.

Sonrası Allah Kerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ağzınıza sağlık

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Işbankası konusu,tv kanallarında onlarca defa konu edildi,ama her ne hikmetse kurucu ve imtiyazlı hisselerin haklarının kısıtlandığı bir türlü dile getirilmedi.veya konuyu bilmeyenler,bilmedikleri için değinilmedi.bir kaç defa a habere işbankası konusunu en iyi bilen biri olan yiğit bulut u çıkarın diye haberdar ettiysemde,herhangi bir cevap gelmedi. Onun için sabırla beklemeye devam.

7. Benim şahsi görüşüm imtiyazlı hisse sahiplerinin dernekleşip avukat ile hukuki süreç başlatması birileri biliyor susuyor ya da işin bu kısmını bilmiyor o benim derdim değil. Bu konu bir kez dile getirilince sümen altı edilemez kimse dile getirmiyorsa biz eli beklemeyelim biz dile getirelim derim. Biz yapabildiğimizi yapalım sonra devlet mi yapacağını yapar yoksa kurum kendi mi harekete geçer holding için onların derdi olur.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

8. Bu hukuki süreç başlatmayla ilgili bazı arkadaşların çalışmaları vardı. Hatta avukatla bile konuşacaklardı bir zamanlar. Ama ses seda çıkmadı.

Hatta sayın fibonacci bu konuyla ilgili whatapp grubu kurmuştu. Neler yapabiliriz diye. Ama sonra ne oldu ne gitti olay kapandı. Artık sayın fibonacciyi de buralarda göremiyoruz. Nedendir bilinmez...

Sayfa 492/903 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •