Sayfa 496/903 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    fitne uykudadır.........
    TL her geçen gün değer kaybediyor,alım gücü hergün azalıyor,hayallerle insanlar avutulup kandırılıyor,sen hala fitne diyorsun.Allah akıl fikir ve sorgulama yeteneği versin.

2.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    fitne uykudadır.........
    maalesef günümüzde fitne, gerçeğin ta kendisi oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    TL her geçen gün değer kaybediyor,alım gücü hergün azalıyor,hayallerle insanlar avutulup kandırılıyor,sen hala fitne diyorsun.Allah akıl fikir ve sorgulama yeteneği versin.

Okoça delikanlı ol bugün tabandan sen mi aldın İŞKUR u?

4.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    Okoça delikanlı ol bugün tabandan sen mi aldın İŞKUR u?
    Benim malım yok iş grubunda,Alırsam isctr alırım istediğim fiyata gelirse,Önder abinizi ve etrafını iyi takip edin derim...2 milyon ceza ödeyecek birde utanmadan mahkemeye verip hakkını arayacakmış artık 3 milyon olarak öder cezasını,para lazım para.

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Benim malım yok iş grubunda,Alırsam isctr alırım istediğim fiyata gelirse,Önder abinizi ve etrafını iyi takip edin derim...2 milyon ceza ödeyecek birde utanmadan mahkemeye verip hakkını arayacakmış artık 3 milyon olarak öder cezasını,para lazım para.
    Yaaa okoça Ne önderi, Önder daha bu konudan haberi bile yokken biz bu kağıdı aldık.. Devlet CHP hisselerine çöksün diye değil banka holding olsun kurucuları imha etsin diye aldık.. derinhisse kimmiş ? Gelsin ona öğretelim. 2005 yılında derin arkadaş bu kağıdı biliyor muydu sence? Hiç sanmam.
    Bu arada banka holding olmadan kurucu ve imiyazlılar imha edilmez bana göre.
    YTD

6. Kimse merak etmesin.reis bu işi çözecek

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    BEN VE ARKADAŞLARIN HİSSEYİ ALIDIĞIMIZDA

NE DERİN HİSSE VARDI

NE DE RECEP TAYYİP ERDOĞAN...

BİZ BU HİSSEYİ İŞ BANKASINDAKİ YAPI KARIŞIKLIĞINDAN DOLAYI ALDIK VE TAŞIYORUZ...
    BU DURUMA ÖRNEK OLARAK REFERAN OLARAKTA GARANTİ BANKASINI VE AKBANK I GÖRÜYORUM..

https://www.milliyet.com.tr/yazarlar...tiriyor-520700

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...gosu_ID521156/

BEN BU HİSSEYİ ALDIGIMDA BEN GÖRMEZSEM ÇOCUĞUM ÇOÖUGUM GÖRMEZSE TORUNUM İÇİN ALDIM... FAKAT İŞ BANKASINDAKİ GELİŞMELER BENİ ÇOK UMUTLANDIRDI ŞİŞELERİN BİRLEŞMESİ FİNANSALLARIN BİRLEŞMESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜYORUM BU YÜZDEN HAK YOLUNDA OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM ;)

ŞİMDİ OKACHA SANA GELEYİN

HEM HİSSEM YOK DİYORSUN HEMDE AKLINA GELENİ YAZIYORSUN SENİN KÖTÜLEDİĞİN İNSANLARDAN NE FARKIN KALDI HATTA SEN DAHA BETERSİN ELİNDE YOK MAVRA YAPIYORSUN SEN GİT İSCTR DE YAZ BU SAYFAI SANA BEDEN OLARAK BÜYÜK GELİR...

GARİBANLARIN ELİNDEKİ HİSSEYE Mİ GÖZ DİKTİN YOKSA...
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

8.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    BEN VE ARKADAŞLARIN HİSSEYİ ALIDIĞIMIZDA

NE DERİN HİSSE VARDI

NE DE RECEP TAYYİP ERDOĞAN...

BİZ BU HİSSEYİ İŞ BANKASINDAKİ YAPI KARIŞIKLIĞINDAN DOLAYI ALDIK VE TAŞIYORUZ...
    BU DURUMA ÖRNEK OLARAK REFERAN OLARAKTA GARANTİ BANKASINI VE AKBANK I GÖRÜYORUM..

https://www.milliyet.com.tr/yazarlar...tiriyor-520700

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...gosu_ID521156/

BEN BU HİSSEYİ ALDIGIMDA BEN GÖRMEZSEM ÇOCUĞUM ÇOÖUGUM GÖRMEZSE TORUNUM İÇİN ALDIM... FAKAT İŞ BANKASINDAKİ GELİŞMELER BENİ ÇOK UMUTLANDIRDI ŞİŞELERİN BİRLEŞMESİ FİNANSALLARIN BİRLEŞMESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜYORUM BU YÜZDEN HAK YOLUNDA OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM ;)

ŞİMDİ OKACHA SANA GELEYİN

HEM HİSSEM YOK DİYORSUN HEMDE AKLINA GELENİ YAZIYORSUN SENİN KÖTÜLEDİĞİN İNSANLARDAN NE FARKIN KALDI HATTA SEN DAHA BETERSİN ELİNDE YOK MAVRA YAPIYORSUN SEN GİT İSCTR DE YAZ BU SAYFAI SANA BEDEN OLARAK BÜYÜK GELİR...

GARİBANLARIN ELİNDEKİ HİSSEYE Mİ GÖZ DİKTİN YOKSA...
    Hak yolunda olan bizler için böyle vizyonsuzları umursamamak en doğru seçenek olacaktır değerli hocam..

Sayfa 496/903 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •