Special Days Image
Sayfa 501/901 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7202 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bir yenilik de imtiyazlı paylara yönelik bir kriterin eklenmesi. Halka açık şirketlerde aynı haklara sahip tek grup payın ideal olduğu vurgusuna istinaden Borsa Istanbul başlangıç olarak halka açıklığı çok yüksek paylarda eşitliği teşvik eden bir değerleme kriteri daha getiriyor.
    bist yeni düzenlemelerde bu ifade geçiyor. acaba bizi ilgilendirir mi. var mı yorumlayabilecek olan

2. Okuduğum kadarıyla 1 Ekimden sonra alt pazarda işlem görecek. Buda sürekli işlem demek. Kredili ve açığa satış yok. Brüt var

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. isbtr gün içinde sürekli alınıp satılabilmesi imtiyazlı hisselerin bilinirliği açısından çok olumlu bir gelişme. A ve ISKUR'a göre sığ olmadığı için öncelikli olarak o düşünüldü gibime geliyor. Aklımdaki ilerleyiş açısından da mantıklı bir adım.
    Ben olsam tekrar ediyorum ben olsam. ISKUR'u imha eder holdingleşirim. B tipi hisselere karşılıkda C veririm onlardan da kurtulur bedelli sermaye arttırımı ile de azalan nakdimi tamamlarım sorunsuz bir dev olacağım için de daha hızlı büyürüm ve yabancı talebi görürüm.
    Son düzenleme : mr.derebeyi; 18-09-2020 saat: 02:53.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

4. Yine niye yükseliyorki bu?

Meclisin açılmasına 2 hafta var daha.
    Konunun günedeme gelip gelmeyeceğide belli değil.
    Bankanın ne zaman imha edeceği de.

Acaba kuşlar birilerine haber mi uçurdu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Yine niye yükseliyorki bu?

Meclisin açılmasına 2 hafta var daha.
    Konunun günedeme gelip gelmeyeceğide belli değil.
    Bankanın ne zaman imha edeceği de.

Acaba kuşlar birilerine haber mi uçurdu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    30 Eylül de şişe grubunun birleşmesi tamamlanacak diyorlar. Ardından finansallarla ilgili bir haber mi gelecek acaba?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ucuz kaldı olmayacak hisseler nerelere gitti. Her yukselıs te dususte bahane aramayın keyfinize bakın 2 ay dustu 1 hafta eski yerine geldi
    Gerekli adımlar atılırsa meclis acımadan meclis gundemı ne alınırsa asıl o zaman aksiyon baslar

7. Yeni dönemde siyasi partiler yasası gündeme gelecek bizim işle direk ilgili. Garibime giden daha önce CB konuşmasıyla 570 i görmüştük, şimdi bir söylem olmadan 510 lardayız. Önümüzdeki haftayı merak ediyorum.

Sayfa 501/901 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •