Sayfa 516/901 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. İş bankasının adaletini görünceye kadar buradayız tabii ki...

Bu arada fibonacci hocayı geçenlerde konya çimento sayfasında görmüştüm. Ona da selam olsun buradan

2. Sonuna kadar

3. Selam olsun hepinize fibonacci hisseden ayrıldı demekki

4. Merhaba ne paylaşmış ben göremedim

5.  Alıntı Originally Posted by Bilgecan Yazıyı Oku
    Merhaba ne paylaşmış ben göremedim

18 Ekim tarihinde konya çimento hakkında yorumda bulunmuş fibonacci hoca. Orada denk gelmiştim. Umarım yakın zamanda burada da yorumlarını görürüz kendisinin.

Aşağıda da burayla ilgisi yok ama madem ne paylaştığını sordunuz, konya çimento sayfasındaki yorumunu paylaşayım fibonacci hocanın.

'''21 yıllık borsa tecrübemle yazıyorum..
    Bedelsiz beklentisiyle şişen hisseler bedelsiz haberiyle 2-3-10 katlama yapmazlar.Zaten beklenti buydu.Bu hafta Karton da tavanlar olur.Arkasına diğerleride katılır.Ancak artık karton da beklenti bitti..
    Geri kalanlarıda fizana çıkartacak değiller.Sabredenlere güzel kar bırakır.Ancak yeni girecekler temkinli olsunlar..
    Asla ytd..'''

6. Teşekkür ederim

7. Oflu61 burada işkurla ilgili Songür ulus kuşlu sitede yorum yazdı diyince ona sormuştum aslında.Ama yorumlarını silmiş yazılardanda sanki size sormuşum gibi algılanıyor haklısınız tekrar teşekkür ederim yorumunuz için

8. Yorum yapacak bir durum olmadığı ıcın beklemedeyiz gundeme gelmesı veya meclise gelmesiyle izlenecek yola gore yorum yapmak mantıklı saygılar

Sayfa 516/901 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •