Sayfa 517/902 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Bilgecan Yazıyı Oku
    Oflu61 burada işkurla ilgili Songür ulus kuşlu sitede yorum yazdı diyince ona sormuştum aslında.Ama yorumlarını silmiş yazılardanda sanki size sormuşum gibi algılanıyor haklısınız tekrar teşekkür ederim yorumunuz için
    Rica ederim sn bilgecan. Evet bana sormuşsunuz diye düşünmüştüm. Soruları havada bırakmamak adına da hemen cevap vermek istemiştim. Manayla da sn. fibonaccinin kulaklarını çınlatmış olduk işte...selamlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Bilgecan Yazıyı Oku
    Oflu61 burada işkurla ilgili Songür ulus kuşlu sitede yorum yazdı diyince ona sormuştum aslında.Ama yorumlarını silmiş yazılardanda sanki size sormuşum gibi algılanıyor haklısınız tekrar teşekkür ederim yorumunuz için
    Songür Ulus (@songurulus) Tweetledi: Adam malını satmazsa nasıl düşecek? #tskb hikayesini söyledim. Bankayı Londraya taşımayı planlıyorlar https://twitter.com/songurulus/statu...934460416?s=20

3. Merhaba derinlik atabilecek var mı?

4. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu'na gelen temettü gelirlerinin tek hazine hesabına aktarıldığını, fakat bunun kurumların parasının alınması gibi algılanmamsı gerektiğini, gelen kaynakların tek hesapta toplandığını söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın TBMM Plan Bütçe Komisyonu'ndaki bütçe sunumunda konuşan Bakan Ersoy konuyla ilgili soruları şöyle yanıtladı:

Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu 8 Ağustos 2018 tarihli ve 17 sayılı Tek Hazine Kurumlar Hesabına Alınacak Kamu İdareleri ve Hesaplarının Belirlenmesi Hakkında Cumhurbaşkanı Kararı ve Hazine ve Maliye Bakanlığı Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğünün bila tarihli 217586 sayılı yazısına istinaden 20 Mart 2020 tarihinde Tek Hazine Kurumlar Hesabı uygulaması kapsamında sisteme dâhil oldu.Yani, parası alınmıyor, tek hesapta toplanıyor. Tek Hazine Kurumlar Hesabında yer alan Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumuna ait nakit mevcudunun değerlendirilmesi sonucu elde edilecek nemaların paylaşımıyla ilgili burada haklı bir eleştiri var, zaten bununla ilgili bir çalışma da yapıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığınca yasal bir düzenleme hazırlığı yürütülmüştür, en kısa sürede zaten bu yasal düzenleme de yapılacak ve bütün o nema hakları da kendisine verilecektir.

Alıntı Originally Posted by Bilgecan Yazıyı Oku
    Merhaba derinlik atabilecek var mı?
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

6. Hadi bakalım cadılar bayramından sonra cadı kazanı kaynasın

7. Selamın Aleyküm cümleten !
    Bu düşen haberi sadece ben mi kötüye yoruyorum gerçekten merak içindeyim sayın nebo58,sayın marslı , sayın fibonacci ,sayın fabrikatör ve sayamadığım değerli hocalar fikirlerinizi paylaşır mısınız?

Sayfa 517/902 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •