Sayfa 53/901 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ben kurucu hakkımı isterim. Kafadan kesemez benim hakkımı işbankası. Dürüstce ver kardeşim, işin illa birgün rast gitmeyecekti işbankası. Kafadan kurucuları kısıtlatamazsın rıza almadan. Devlette zararda bende.
    Olağan genel kurul yapmış tescil olmuş her iş bitmiş neyin kafasındasın

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Gaz verip kendinizi gaza getirip sizden başka alıcının olmadığı ortada.tahtanın durumu da ortada.ben küçük yatırımcının çoğunluk olduğu tahtanın gittiğini görmedim bizim borsamızda.ne zaman mal toplanır ky kalmaz tahta o zaman yürür.gerisinin hepsi hikaye.seçim bitti,tatil bitti operasyon bitti eeeeeeeeee!!!!!kandırık aldatıldık Allah’ım af etsin der geçiverir küpleri dolu siyasetçiler.
    Ortada lot yok dönen 30-40 lot anca. İşbankası ortada lot mı bırakmış sanıyorsun. Onlarda farkında. Verecek bugün olmazsa 50 yıl sonra. Böyle bir kağıt piyasada olamaz! Dünyada yok böyle beleş kağıt

Olağan genel kurul yapmış tescil olmuş her iş bitmiş neyin kafasındasın
    Kurucuları teker teker mi çağırdı?imza mı aldı? Aldı arkasına o zamnki siyasi gücü yaptı haksızlığını. O kadar!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ortada lot yok dönen 30-40 lot anca. İşbankası ortada lot mı bırakmış sanıyorsun. Onlarda farkında. Verecek bugün olmazsa 50 yıl sonra. Böyle bir kağıt piyasada olamaz! Dünyada yok böyle beleş kağıt
    50 yıl sonra kim öle kim kala

Kendilerini beslediler kurucudan kısıp. Git ingiltereye amerikaya böyle kafadan iş anca bu kafalarda olur. Kurucu kısıtlaması nedir yahu? Enflasyon yüzde 100-120 lerde sen git 250 binle sınırla. Onu bile vermiyor be. Desene sermaye kadar diye. Cingözlüğe bak. Paşa paşa verecekler.

50 yıl sonra kim öle kim kala
    Mirascılarıma veririm. Kimse yoksa hazineye veririm.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Kendilerini beslediler kurucudan kısıp. Git ingiltereye amerikaya böyle kafadan iş anca bu kafalarda olur. Kurucu kısıtlaması nedir yahu? Enflasyon yüzde 100-120 lerde sen git 250 binle sınırla. Onu bile vermiyor be. Desene sermaye kadar diye. Cingözlüğe bak. Paşa paşa verecekler.
    Al tutan mı var

8.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Al tutan mı var
    Ona bakarsan yüzde 45 ortalama herşeye zam var ama enflasyon yüzde 9.demek ki çalışınca oluyor.

Sayfa 53/901 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •