Sayfa 55/902 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Biz bunu 3 TL temettu İcin almadık er gec degısr dedik fazla surmeyecek aydın dogana dısbank ve poas ı satarken kıyak yapan yonerçtım bızede bir kıyak yapar sen rahat ol

2. Hem vakıf ı bukadar takmayın bir degısıkle SSK ya bırlestır bu is toptan cozulur birde vakıf bank var vakıflar genel mudurlugunun Hısselerı de devredilecek

3.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Seni dinliyorlar mı da beni dinleyecekler.pehh
    Vay vay kimler gelmiş 🤣🤣🤣

4. Dolar düştü okacha sinirlenme dostum 🤣

5. Alayına İŞKUR

6. İmha yolda bülent turan operasyon başında

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Tamam güzel iyi hoş ama temettü yok,yönetime adam sokma durumu yok.munzam elindeki hisse ile bankayı yönetecek güce sahip.durduk yere bu durum niye değişsin bende bunu anlamıyorum.şu krizde banka temettü bile dağıtamazken banka kasasından neden para çıkarıp imha yoluna gitsin çok saçma bir beklenti.akbank bedelli yaptı garanti sermaye benzeri tahvil sattı yapı kredi bedelli yaptı,kamu bankalarının içi boş,albaraka bi kaç saat önce bedelli açıkladı şekerbank desen o da batık verdiği krediyi alamamış.nakitin önem arz ettiği bu dönemde banka nakit akışını neden bozsun.kurucu hisse olağan genel kurulla kısıtlanmış üstünden 23 sene geçmiş tescil olalı yıllar olmuş.sırf gündem değiştirmek için iş bankası yem olarak kullanıldı.millet bu beklenti ile 2-3 lot almış satmamış,satası da yok.toplanmayan hisse yürümez burası imkb.
    Okacha sen bunların cevaplarını bizim kadar biliyorsun.Burayı bizden çok okuyan ve yazan sensin..
    Ama ben cevaplayayım..
    Yazında sürekli banka niye versin niye adam alsın niye imha etsin...?Yazıyorsun.Banka bunları yapmaz tabi.CHP içerideyken bunlar olmaz.Devlet CHP nin yerine geçince rüzgarın yönü değişecek.Kurucu kısıtlamasını devletin kasasına girsin diye kaldıracak.Kurucu hakkını olan temettüye kavuşunca ederine yanaşacak.Bu durum bankanın ister istemez imha etmesine kadar gider.İmha olmasada senelik 250 bin alan hisse altın hissedir.Yani devlet yönetime girerse bu ALTIN HİSSE KARMAŞASINI ÇÖZER..Bankada bu imtiyazlı saçmalığını istemez.Ama CHP yüzünden eli kolu bağlı..
    Borsada beklentiler alınır.İşte yukarıdaki senaryodan dolayı hisse 7 den 240 lara gitti..Nasıl ki 7 bindeyken 50 bindeyken 100 bindeyken bu iş olmayacak rafa kalktı densede hisseye rağmet geliyor..
    Borsadaki sanal fiyatlamalar tek bir demeçle uçar gider..
    Sende tavsın da işte hükümetin el koyma ihtimalini hazmedemiyorsun..
    Yakında kurucu hisse alırsan şaşırmam..

YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Hep ayni sehlerden bahsediyoruz artık ıcrat zamanı kendi dusuncem bu yıl bu is bitecek siz sadece paraları nerede degerlendıreceksınız onu dusunun������������
    Borsada kazanılanla tekrar borsadan kazanılır. Benimde seninde sn. Efe kuzey onun bunun şununda yolu budur, borsadan vazgeçmek bizler için imkansızdır.
    Su testisi su yolunda kırılır

Sayfa 55/902 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •