Sayfa 551/902 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Sn. ÖGSS, Buradaki herkesin bilgi sahibi olmadığını varsayarak, genel kurula katılıp şerh koymak için yapılması gerekenleri açıklarsanız belki daha çok katılım olur.

Öte yandan şirketle esas sözleşmeye dayalı bir ilişkisi olup, pay sahibi olarak bir ilişkisi olmayan kurucu hissedarların katılımı kabul görür mü bilmiyorum.

Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn. nebo 58 serhat özer davasını duymuşsundur ıskur ve ısbtr üzerinden dava açtı davadan önce 12 mart tarihinde noterden ihtar çekti sonra genel kurula katılıp şerh koydu ilgili dökümanlar iş bnakası sitesinde mevcuttur.geçen seneki genel kurul ve serhat bey 2020 sanırım ekim gibi de dava açtı yani bir hukuk mücadelesi şart bence hee unutmadan 10 adet ıskur u olan biri olarak bu döneme kadar neden genel kurula en azından 1 adet ctr alıp bile katılıp soru sorup mücadele etmediniz (ettiyseniz özür dilerim tabi saygılar yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Bir öneri...

Paylaşımlar için bir whatsapp grubu kuralım.

Koşul...?

Whatsapp grubuna katılmak isteyenler, grubu kuracak numara ile elindeki “kurucu hisseyi” belgeleyen bir ekran görüntüsü ve telefon numarasını paylaşsın...

Ondan sonra, birbirimiz ile didişmeden ne yapacağımız konusunda tartışalım...

Burası herkese açık...

Biraz özelimiz olsun...

mail adresinizi paylaşırmısınız lütfen

3.  Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    Sn. nebo 58 serhat özer davasını duymuşsundur ıskur ve ısbtr üzerinden dava açtı davadan önce 12 mart tarihinde noterden ihtar çekti sonra genel kurula katılıp şerh koydu ilgili dökümanlar iş bnakası sitesinde mevcuttur.geçen seneki genel kurul ve serhat bey 2020 sanırım ekim gibi de dava açtı yani bir hukuk mücadelesi şart bence hee unutmadan 10 adet ıskur u olan biri olarak bu döneme kadar neden genel kurula en azından 1 adet ctr alıp bile katılıp soru sorup mücadele etmediniz (ettiyseniz özür dilerim tabi saygılar yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn. ÖGSS,

Rahmetli halam, bu ISKUR’ları bana bırakırken, “sakın satma, bunlar çok değerli” demişti.

O zamanlar önemsememiştim. Çünkü yılda 3-5₺ gelir getiren hisse ne ki diye düşünmüştüm...

Sonraları, yatırım hesabım anormal rakkamlarda oynamaya başlayınca dikkatimi çektiler...

O yüzden bu son yıla kadar bir adım atmak aklıma gelmedi...

4.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    arkadaşlar banka yasal olmasa 1 işkur a 1.3 tl 1 işatr ye 0,25 1 işbtr ye ise 0,14 tl vermek varken neden imha veya geri alım yapsın. bu böyle devam edecek belli bu paralara işkur alan için bişey diyemem ama işatr ve işbtr için yazık olacak gibi bence tabi bu benim fikrim ytd. banka yönetimi rahatken bankadan bir hamle beklemek çok yanlış olur. Hükümetin ise bu konuya kalkışmayacağını net olarak düşünüyorum. ekonomik dengeler için bile olamayacağını hazineye devredilemeyeceğini düşünüyorum. öyle koskoca bankanın 3te 1ine el koymak yürek ister. bunu bilip öyle yatırım yapıyorum veya sadece izliyorum. elimde 7bin tlden işkur olsa tabi beklerim 500bin tlden alsam kafaları yerim. herkesin gönlüne göre olsun ayrıca.
    sen sanırım elinde yok burda bize ders mi veriyorsun heee alanlar da salak tabi 500 bin tl parayı çöpe atıyor ölemi yav git ALLAH aşkına akşam akşam asabımı boz ma yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Sn. ÖGSS,

Rahmetli halam, bu ISKUR’ları bana bırakırken, “sakın satma, bunlar çok değerli†demişti.

O zamanlar önemsememiştim. Çünkü yılda 3-5₺ gelir getiren hisse ne ki diye düşünmüştüm...

Sonraları, yatırım hesabım anormal rakkamlarda oynamaya başlayınca dikkatimi çektiler...

O yüzden bu son yıla kadar bir adım atmak aklıma gelmedi...

mail adresini atarmısınız sizi gerçekten tanımak isterim sn nebo 58

6.  Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    mail adresini atarmısınız sizi gerçekten tanımak isterim sn nebo 58
    [email protected]

7. sn nebo58 benimde elimde dedemden kalan hisseler var. beraber hareket etmemiz veya genel kurula katılmamız gerekirse lütfen beni de bilgilendirin.

8.  Alıntı Originally Posted by yep Yazıyı Oku
    sn nebo58 benimde elimde dedemden kalan hisseler var. beraber hareket etmemiz veya genel kurula katılmamız gerekirse lütfen beni de bilgilendirin.
    Sn. Yep,

Ben de bu konuda uzman değilim.
    Ama dediğim gibi uzman olan arkadaşlarla birlikte el ele verebilirsek, belki bir yol kat edebiliriz.
    Grup oluşturma ve beraber hareket etme konusunda bir gelişme olursa sizi mutlaka bilgilendiririm.
    Saygılarımla.

Sayfa 551/902 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •