Sayfa 576/902 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7210 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Davadanda hiçbirşey çıkmadı, miras hukuku vs derken galiba geri adım attı hükümet

2. Ermeni olaylarına Abd yıllar sonra soykırım dedi,büyük ihtimal halkbank davasında da Türkiye yi suçlu bulacak,AB süreci askıya aldı,dolar gıdım gıdım gidiyor,işsizlik kriz pahalılık derken artık gündemi değiştirecek konu kalmadı,kanal istanbul iş bankası darbe muhabbeti halk nezdinde yer bulmuyor,millet geçim derdinde,son anketlere bakıldığında da ciddi erime mevcut.kasa da para da kalmadı,yolsuzluklar dolandırıcılıklar ayyuka çıktı.Akp şu saatten sonra durumu toparlayamaz.Adnan Bali geçen sene o konu kapandı dediğinde kimse dikkate almadı.Türkiyenin fabrika ayarlarına dönme vakti geldi.

3. Okacha Gardaş sen yorum yapmasan mı? Bence bi düşün bunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Niye yasak mı var,gerçekler zor mu geliyor!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Ermeni olaylarına Abd yıllar sonra soykırım dedi,büyük ihtimal halkbank davasında da Türkiye yi suçlu bulacak,AB süreci askıya aldı,dolar gıdım gıdım gidiyor,işsizlik kriz pahalılık derken artık gündemi değiştirecek konu kalmadı,kanal istanbul iş bankası darbe muhabbeti halk nezdinde yer bulmuyor,millet geçim derdinde,son anketlere bakıldığında da ciddi erime mevcut.kasa da para da kalmadı,yolsuzluklar dolandırıcılıklar ayyuka çıktı.Akp şu saatten sonra durumu toparlayamaz.Adnan Bali geçen sene o konu kapandı dediğinde kimse dikkate almadı.Türkiyenin fabrika ayarlarına dönme vakti geldi.
    okaça işbankası tarafı hariç söylediklerin saçma değil.

6. Malesef bu iş kapanmıştır yada en azından benim için 3 yıllık yolun sonu ne dava ne hükümet ne banka hiçbir pozitif gelişme yokken artık fazlada bel bağlamamak en iyisi YTD

7.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Malesef bu iş kapanmıştır yada en azından benim için 3 yıllık yolun sonu ne dava ne hükümet ne banka hiçbir pozitif gelişme yokken artık fazlada bel bağlamamak en iyisi YTD
    Bende bu kadar olumsuz ve karamsar yazıya rağmen beklenmedik bir anda olacağına inanıyorum. Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Bende bu kadar olumsuz ve karamsar yazıya rağmen beklenmedik bir anda olacağına inanıyorum. Y.T.D.
    Kesinlikle...
    İnanmıyorsanız satın gidin kardeşim...
    İskuru olan da yazıyor olmayan da...

Okacha sen çok biliyorsun iskurum yok diyorsun yazıp yazıp duruyorsun hayırdır garibanın elindekini almaya mı çalışıyorsun?

Santino sürecin bittiğine inaniyorsan sat gitsin...
    Küçük yatırımcı ne kadar çok azalırsa sürecin o denli kisalacagini düşünüyorum...

Defalarda yazdım gene yazayim '' küçük yatırımcı tarih yazacak'' o kadar

Sayfa 576/902 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •