Sayfa 577/901 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. ZG1453

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ky azalırsa hızlanırmışta tarih yazarmışta bilmem neymiş yok sat gitsinmiş, sanane satıp satmıcam kusura bakma hisse ve hikayesi patladı işte ben analizlerle konuşuyorum 10 günde bitsin denen olay 1 yıl geçti 1 kere bile konuşulmadı umarım yanılırım neyse polemiğe girmicem

3.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Ky azalırsa hızlanırmışta tarih yazarmışta bilmem neymiş yok sat gitsinmiş, sanane satıp satmıcam kusura bakma hisse ve hikayesi patladı işte ben analizlerle konuşuyorum 10 günde bitsin denen olay 1 yıl geçti 1 kere bile konuşulmadı umarım yanılırım neyse polemiğe girmicem
    Evet biz 20 kusur senedir bekleyenlerdeniz hem tarih yazacağız hem kitap.. küçük yatırımcının başarısı diye... biz sonuna kadar satmadan bekleyeceğiz...y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Ky azalırsa hızlanırmışta tarih yazarmışta bilmem neymiş yok sat gitsinmiş, sanane satıp satmıcam kusura bakma hisse ve hikayesi patladı işte ben analizlerle konuşuyorum 10 günde bitsin denen olay 1 yıl geçti 1 kere bile konuşulmadı umarım yanılırım neyse polemiğe girmicem
    Analiz mi 😂😂😂

5. İş bankası imtiyazlı hisse sahiplerinin çoğu bu forumları okumuyor bile.

Onlar neye sahip olduklarını ve değerini biliyor.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Daha önceki forumda yazmıştım. Yine yazayım burada bulunsun.
    Burası müebbet koğuşudur.
    Buradaki yatırımcılar öyle 1000 TL arttı yada azaldı diyerek burada değildir.
    Bu hisselerin değerini biliyoruz. Bizden 3 aşağı 5 yukarı yaparak bu hisseleri alamayacaksınız.
    Bir çoğumuz yıllardır bu hisseleri saklamaktayız. Ufak beklentilerimiz de yoktur.
    İş Bankası A hissesini benden 100,000 TL + den aşağı ALAMAZSINIZ !
    İş Bankası B hissesini Benden 10,000 TL + den aşağı ALAMAZSINIZ !
    İş Bankası Kurucu Hissesini ise HİÇ ALAMAZSINIZ !

Bunlar benim samimi düşüncelerimdir.
    Kartlarınızı AÇIK oynayınız SPEK yada onun Gardropçuları !
    Bu yukarıda verdiğim rakamlar ESAS DEĞERİ TEMSİL ETMEYİP SADECE BENİM RAKAMLARIMDIR.

BEKLİYORUM. BEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM. ELBET GÜN OLACAK HAKİKAT AÇIĞA ÇIKACAKTIR.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Bu yazı 08.02.2018 de İş B sayfasına yazılmış 137 nolu mesaj

Şimdiki fiyatlarla aradaki farka bakarmısınız ? ( Not bu fiyatlar o anki borsa fiyatları değil arkadaşın fiyat beklentileridir. )

Baktımda 2 şubat 2018 sonu İş B 1.245 TL imiş

İş A 1 şubat 2018 de 15.992 TL imiş

Ne kadar düşük kalmış değilmi?

7. Ben 10 yıldır hissedeyim...
    Ben ve arkadaşlarım bu hisseyi almaya başladığımızda ne Recep tayyip erdoğan ne de bir başkası...
    Biz hisseleri bankanın yapi bozukluğundan aldik ve elbet birgün bu son bulacak...
    Biz hisselerimizi bankaya vereceğiz....
    Ayrica şişelerin birleşmesi doğru yolda olduğumuzu gosteriyor dip not olarak yazayım 😜
    Selâm ve dua ile değerli ortaklar

8. Cam grubunun birleşme açıklaması önceden bağıra çağıra gelmediki imtiyazlı hisselerle ilgili gelişmeleri bağıra çağıra bekleyelim.

Sayfa 577/901 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •