Sayfa 58/901 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    hükümet kurucu hisselere vergi getirirse şaşırmam.zengini nasıl öpeceğini şaşırdı akp.
    Sende olmayan bişey için dertlenme önünden ye MIY MIY OKACA

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    hükümet kurucu hisselere vergi getirirse şaşırmam.zengini nasıl öpeceğini şaşırdı akp.
    Kurucu hisse sahiplerinin zengin olacağını anlamışsınız siz...
    Değerini bulsun vergisini de severek veririz tabii ki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sende alacaksın bak buraya yazıyorum..
    Bize söylemeyeceksin.Ama hissede beklentiler gerçekleşince buraya gelip bende almıştım hepimize hayırlı olsun yazacaksın..
    Yaz bunu bir kenara..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Onumuz açık tek bir cümleye bakıyor bu is bankası hazineye desin bir daha kimse hisse alamaz.satan da olmaz.boyle beklentisi sağlam başka bir tek hisse yok.yola devam.

5. Simetrik üçgeni aşağı kırması hiç hoş olmamış...

Umarım önemsiz bir sarkmadır diyelim...

Aksi halde 81Binli fayatlara gelip boşluk

kapatmak gibi gereksiz detaylara takılıp kalabilir...

Bu görüntü bu haliyle hiç hoş değil...

Son düzenleme : _INVESTOR_; 25-10-2019 saat: 12:38.
    SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

6. Endeks görüntüsü çok körü aynen katılıyorum kasım ayı endekste sıkıntı olacak görüntüsü var korkum şu acaba bir erken seçim kararımı geliyor?

Y.T.D değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Endeks görüntüsü çok körü aynen katılıyorum kasım ayı endekste sıkıntı olacak görüntüsü var korkum şu acaba bir erken seçim kararımı geliyor?

İnşallah öyle bir şey olmaz. Millet bunalmış durumda ve seçimi kaldıracak halde değiliz .
    Erken seçim isteyen kaybeder bunu söyleyebilirim . Ve katılımda az olur.
    Demek Suriye politikasında belirli bir kazanım elde edildi ve amaçlara kısmen de olsa ulaşıldı artık içeriye ve ekonomiye odaklanmak gerek.
    İyi ve kabul görür bir ekonomik plan lazım.

8. Erken seçim olsa bile kışın ortasına denk getirmezler

çok büyük bir zorunluluk doğmazsa...Uygun olanı(ben hiç yapılmamasından yanayım

o başka bir hadise) ilkbahar başı ya da yaz başı nisan-mayıs daha mantıklı olur...

ABD ziyaretinden çıkacak sonucu bir görelim ondan sonra daha mantıklı çıkarımlar

yapabiliriz diye düşünüyorum...Ama her hâlükârda erken seçim hazineye devir

mevzusunu daha da ileri bir tarihe öteler ya da tamamen bu işin soğumasına ya da

rafa kaldırılmasına yol açar...İşte o zaman hırsız-uğursuz banka hakim ortaklarının

iki dudağından çıkacak-çıkmıcak sözlere kararlara kalır işimiz...Bir 10 sene de ordan bekleriz...

Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    İnşallah öyle bir şey olmaz. Millet bunalmış durumda ve seçimi kaldıracak halde değiliz .
    Erken seçim isteyen kaybeder bunu söyleyebilirim . Ve katılımda az olur.
    Demek Suriye politikasında belirli bir kazanım elde edildi ve amaçlara kısmen de olsa ulaşıldı artık içeriye ve ekonomiye odaklanmak gerek.
    İyi ve kabul görür bir ekonomik plan lazım.

SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

Sayfa 58/901 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •