Sayfa 597/900 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    2. işkur sahibi yine yapı kredi
    Sen alamadın mı aybalam.

2. Simsar konuşuyorsun gömüyorsun hisseyi kimin sahip olduğuna kadar takip ediyorsun amacın ne senin

3.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Simsar konuşuyorsun gömüyorsun hisseyi kimin sahip olduğuna kadar takip ediyorsun amacın ne senin
    ALACAK PARASI OLSA DA ALAMAYACAK MUHTEMELEN bu iş sadece para işi değil nasip işi bide.

4. Taban oluyor gelişme yok tavan oluyor gelişme yok ne iş be kabak tatlısı gibi oldu

5. Al sat hissesine döndü

6. yarına da tavandan alışşşşş. İ$$$$$

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Seçimle geldi diye her türlü hukuksuzluğu yolsuzluğu yapsın o zaman.Senin cibilliyetin kültürün görgün kaliten bu kadar işte,sen ve senin gibilere herşey müstehak.Senin benim yaşantımın onda birine sahip olabilmen için 2453 yılına kadar yemeden içmeden çalışman lazım.sana daha fazla cevap verip senin seviyene inmeyeceğim,Muhatabım değilsin.
    ben ülkemden ve hükümetten memnunum . senin karekterın de serefinde ülkeni ve secilmiş kişiye yaptıgın yorumlardan anlasılıyor. ben 4 yıldır calısmıyorum sen benım sevıyeme ulasman ıcın borsayı burakman ve omur boyu calısman gerekır. zeka seviyen ise son 4 yılda aldıgın hısselerdekı yorumlaarından ve sana gelen cevaplardan belli olur bosuna burda kendını zeki olarak anlatma. tambır gerı zekalısın
    sarky aldın zarar ettın patronu kotüledin
    krdmd aldın patronların savasına arada sen ezıldın
    nethol aldın pandemıde patladın
    dolar da terste kadın

8.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    yarına da tavandan alışşşşş. İ$$$$$
    hem de açılışta İ$ İ$ İ$ İ$ i$

Sayfa 597/900 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız