Sayfa 604/901 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Borsa simsarı senin işin gücün bankanın avukatlığını yapmak eskiden neler yazdığında ortada olur olmaz benim dediğim şey bambaşka senin matematiğin bambaşka

2.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    hocam bankanın özkaynakları 65 milyar tl civarı sen diyon 2.5 milyon dolar bak hele tl de değil. 2.5 milyon dolardan 55 milyar tl banka duracak sana verecek. hakket buna inanan var mı?
    Hissen varsa sat git yoksa niye burdasın Tarih bizi yazacak paşam sende oturup izleyeceksin bir zamanlar adamlarla konuşuyordum diyeceksin ve bizimle konuşabildiğin iletişim konuşabildiğin son mecra burası olacak hadi öpüldün 😘

3. İş Bankaya 2. dava da açılmış hissedarlara hayırlı olsun

4. Davanın detayını verebilecek ya da linkini paylaşabilecek varmı?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Davanın detayını verebilecek ya da linkini paylaşabilecek varmı?
    Sadık Subaşı vekili tarafından Bankamız aleyhine, 1991 tarihli Olağanüstü Genel Kurulumuzda alınan, kurucu hisselere ödenen temettülere ilişkin esas sözleşme değişikliği kararının batıl/butlan tespitinin yapılması ve bu kararın iptali, ayrıca 2021'de yapılan Genel Kurul'da kurucu hisselere dağıtılacak temettü tutarına ilişkin alınan kararın iptal edilmesi talepleriyle dava açılmıştır. İlgili Genel Kurul kararları, kararların alındığı tarihteki mevzuat ile güncel mevzuata ve Esas Sözleşmemize uygun olarak alınmıştır.

6. Davalar güzel en azından hisseden haklı beklentisi olanlar somut adımlar atıyor ve çoğalıyor sürecin takipçisiyiz

7. Bankanın yapması gereken kurucularla toplantı yapmalı yoksa bu iş cıgrından cıkacak itibar yoktu şimdi karizma da derin cızıkler olmaya basladı

8. Diğer davalar ne zaman düşer acaba

Sayfa 604/901 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •