Sayfa 660/901 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7207 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bu fiyatlar bana çok komik geliyor 😊 e devletten blokaj koydum kafam rahat gelecek güzel günleri bekliyorum. Yolda karşıma ne çıkarsa çıksın "Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan" diyerek 5 yılı devirdik. Önümüzde deniz gibi bir düşman, ardımızda düşman gibi bir deniz yakmışız gemileri.. Tüm hissedaşlara selam olsun.

2. Aleyküm selam olsun. Ayaz yemiş kurdun ayak izidir bu zaman.
     Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar bana çok komik geliyor e devletten blokaj koydum kafam rahat gelecek güzel günleri bekliyorum. Yolda karşıma ne çıkarsa çıksın "Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan" diyerek 5 yılı devirdik. Önümüzde deniz gibi bir düşman, ardımızda düşman gibi bir deniz yakmışız gemileri.. Tüm hissedaşlara selam olsun.
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.kamusaati.com/m/gundem/i...ek-h49933.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    https://www.kamusaati.com/m/gundem/i...ek-h49933.html

Milletin kafasını karıştırmaya çalışmayın lütfen. Bu taa ne zamanın haberi yeni değilki.

5.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Milletin kafasını karıştırmaya çalışmayın lütfen. Bu taa ne zamanın haberi yeni değilki.
    Kafan neden karışıyor Rıfkı ilgili sayfadaki haber güncellenmiş onu gördüm paylaştım. Kafası karışık Rıfkı

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Kafan neden karışıyor Rıfkı ilgili sayfadaki haber güncellenmiş onu gördüm paylaştım. Kafası karışık Rıfkı

Benim kafa karışık değil. Haberi iyi okursan anlarsın. 2 sene önceki haberin tarihi değişmiş sadece yoksa aynı haber aklını çalıştır biraz.

7.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Benim kafa karışık değil. Haberi iyi okursan anlarsın. 2 sene önceki haberin tarihi değişmiş sadece yoksa aynı haber aklını çalıştır biraz.
    Bende oraya işaret ettim Rıfkı

8. Bu döviz işine hazine olarak el atıldıysa benim anladığım hazine yakındır ilk 3aylık vadelide ki mevduatlara hazine kura göre destek atacaksa, işe göz dikilmiş olabilir.
     Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    1 isbtr 50 bin isctr ye fitim) ytd.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 660/901 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •