Sayfa 664/901 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Sn hostel78 gayet mantıklı bir şekilde bizlere kendi gerçeğinizi anlatarak forumu zenginleştirdiginiz için tesekkur ederiz. Bende kendi tecrubelerimle size birkaç şeyi hatırlatmak isterim. Bölünemeyen bir hisse 330 bin TL den 725 bine çıkarken üç tanıdığım 330 400 ve 500 kademelerinde sattı. Ve alıcı gerçekti. Cuma günü dahi iki yıldan fazladır görünür bir gelişme olmayan hissemizde 690bin TL'den alıcı vardı . Değerli yorumunuzda bahsettiginiz hacimsizlikte zaten dolaşımda sadece 700 civarı hisse olmasından kaynaklanıyor . 2013den beri üç ayda bir işlem yaptığı zamanları hatırlarım. Eskiden bir yılda olan hacim artık haftada oluyor bu da hacmin 52 kat arttığını gösterir.

Sn hostel78 elinizde hisse varsa ve vazgectiyseniz bence pazartesi 750bin TL civarı bir fiyatla satışa koyun . Sonucuda foruma yazarsanız hepimiz minnetar oluruz.
    Ancak bu kadar kibar bir şekilde… hastrrr ordan denirdi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. İşkur'un akibeti benide ilgilendirdiği için.. İşbtr sahibi olarak birkaç kelamda ben edeyim..
    Vadandaş.. buradaki ilk ve tek mesajında hisseyi kötülüyor.. bu hisse onda varsa zaten
    kötülemez.buna göre.. hissesi olmadığını varsayarsak ..nacizane düşüncem..düşmesini
    umud edip ya altlardan almayı veya aldırtmayı arzuluyor veya erişemediği ciğere
    kıskançlıktan mundar diyor. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Gaza gelmeyin arkadaşlar. hükümet bu işi halledemez bu saatten sonra. Zaten 'geciktirmeyin halledin biran evvel' dedi olacak olsa olurdu ses soluk kesildi... ama birileri alevi yalandanda olsa hâlâ canlı tutmaya çalışıyor. hükümet böyle bir riski göze alamaz artık, geçti o dava... Seçimler 2023te ve tekrar seçimleri kazanamazsa bir 30 yıl daha uzar bu iş. Hisse iyi yükseldi ha diye gazlar var değilmi!!!... Hissenin yükseldiği falan yok. Hacim yok çünkü... 3 tane 5 tane reel satışı karşılasınlarda görelim...biri alıyor biri satıyor devirdaim yapıyorlar. Tabiiki bir yandan da bakın nasıl yükseliyor gazlarıda veriliyor telefon trafikleri ile... Allah akıl fikir versin!.. masaya oturmuşlarmış birde anlaşmışlar kurucu hisseller hakkında diye yalanlar dolaşıyor piyasada. Herkesin bildiği bilgi falafoştur. Bu yalanı çıkaranların sonu cehennem... bu yalana inanıpta orda burda reklam yapanda kor ateşi elinde tutuyor... cahil olma.. vallahi yakar o ateş billahi yakar... masaya otursalar konuşacak konu kurucumudur. Zurnanın son deliği kurucu. Sanki CB çıkıp kurucuları imha edeceğiz demiş gibi bu konu hakkında anlaşmaya varmışlar diye söylemler dolaşıyor 1 yıldır duyuyorum farklı farklı kişilerden. Bakın böyle birşey olmadı olmayacakta olmuş olsa bu bilgi sana bana gelmez. Amaç belli reel bir alıcı düşürme ve yapay yükselişlerin üzerine reel satış gelmesini engelleme...

Bir başka konuda mahkeme... İş bilenler hükümetin bu işi halledeceğine inançları bitmişki mahkeme yoluna gittiler. 91den bugüne kadar defalarca dava açılmış. Ve istisnasız mahkeme sonuçları bankanın ana sözleşmeye uygun hareket ettiğini söylemiş. Temettü sınırlama kararı 91de kurucu kurulu yeter sayıda toplanmış kanun çerçevesinde bir şekilde temettü yıldan yıla düşürülmüş. O yıllardada mahkemeye verilmiş sıcağı sıcağına. O zaman bir sonuç çıkmamış da 30 yıl sonramı çıkacak? Çok zor. Mahkemeye verenler cidden bu işi biliyorlar ancak çok uzar o iş çoook.

yazdıklarımda bir mantıksızlık var mı? Yoksa hariçten gazelleremi inanacaksınız. Yalanların inandırıcı olmasının tek nedeni hisseyi istediği gibi yukarı götürülebilir olmasıdır. Seans kapanışında bir satış araya girse ellerinde nur topu gibi kurucu olacakta gaza gelmiş millet 😆Hacimsiz ortamda istedikleri gibi at koştururlar...

Düşüncelerimi paylaşmak istedim. Çünkü birileri belkide evini barkını satıp uzun yıllar burada kalmak zorunda olacak. Milletin ocağına incir ağacı dikmeyin firavunluk yapmayın.

Yazdıklarım beni bağlar. Canı sıkılan derdini marko paşaya anlatsın. Selametle
    Keşke yalan yanlış yazdıklarınızla insanları yanlış yönlendirmeseniz. 91’de kurucular kurulu nerede toplanmış, yalan. 91’den sonra kim dava açmış da kaybetmiş, yalan. Diğer yazdıklarınız kendi görüşünüzdür, saygı duyarım fakat verdiğiniz bilgiler yanlış ve bu yanlışı bilerek yaptığınız için kötü niyetlisiniz.

4. Yazdıklarım beni bağlar demekle yazının sonunu bağlayamazsın. Sen 725bin TL olmuş bir hisse hakkında uzun uzadıya bu şekilde yazamazsın. Seni men ediyorum. Sen git milyarca lotu olan 1 TL lik kağıtlara eft ediyorum. Birde tane tane kağıdı rencide etmeye çalışıyor akıllı. Bu şartlarda böylesine dünyada örneği varsa linkini at bakalım.
     Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Gaza gelmeyin arkadaşlar. hükümet bu işi halledemez bu saatten sonra. Zaten 'geciktirmeyin halledin biran evvel' dedi olacak olsa olurdu ses soluk kesildi... ama birileri alevi yalandanda olsa hâlâ canlı tutmaya çalışıyor. hükümet böyle bir riski göze alamaz artık, geçti o dava... Seçimler 2023te ve tekrar seçimleri kazanamazsa bir 30 yıl daha uzar bu iş. Hisse iyi yükseldi ha diye gazlar var değilmi!!!... Hissenin yükseldiği falan yok. Hacim yok çünkü... 3 tane 5 tane reel satışı karşılasınlarda görelim...biri alıyor biri satıyor devirdaim yapıyorlar. Tabiiki bir yandan da bakın nasıl yükseliyor gazlarıda veriliyor telefon trafikleri ile... Allah akıl fikir versin!.. masaya oturmuşlarmış birde anlaşmışlar kurucu hisseller hakkında diye yalanlar dolaşıyor piyasada. Herkesin bildiği bilgi falafoştur. Bu yalanı çıkaranların sonu cehennem... bu yalana inanıpta orda burda reklam yapanda kor ateşi elinde tutuyor... cahil olma.. vallahi yakar o ateş billahi yakar... masaya otursalar konuşacak konu kurucumudur. Zurnanın son deliği kurucu. Sanki CB çıkıp kurucuları imha edeceğiz demiş gibi bu konu hakkında anlaşmaya varmışlar diye söylemler dolaşıyor 1 yıldır duyuyorum farklı farklı kişilerden. Bakın böyle birşey olmadı olmayacakta olmuş olsa bu bilgi sana bana gelmez. Amaç belli reel bir alıcı düşürme ve yapay yükselişlerin üzerine reel satış gelmesini engelleme...

Bir başka konuda mahkeme... İş bilenler hükümetin bu işi halledeceğine inançları bitmişki mahkeme yoluna gittiler. 91den bugüne kadar defalarca dava açılmış. Ve istisnasız mahkeme sonuçları bankanın ana sözleşmeye uygun hareket ettiğini söylemiş. Temettü sınırlama kararı 91de kurucu kurulu yeter sayıda toplanmış kanun çerçevesinde bir şekilde temettü yıldan yıla düşürülmüş. O yıllardada mahkemeye verilmiş sıcağı sıcağına. O zaman bir sonuç çıkmamış da 30 yıl sonramı çıkacak? Çok zor. Mahkemeye verenler cidden bu işi biliyorlar ancak çok uzar o iş çoook.

yazdıklarımda bir mantıksızlık var mı? Yoksa hariçten gazelleremi inanacaksınız. Yalanların inandırıcı olmasının tek nedeni hisseyi istediği gibi yukarı götürülebilir olmasıdır. Seans kapanışında bir satış araya girse ellerinde nur topu gibi kurucu olacakta gaza gelmiş millet Hacimsiz ortamda istedikleri gibi at koştururlar...

Düşüncelerimi paylaşmak istedim. Çünkü birileri belkide evini barkını satıp uzun yıllar burada kalmak zorunda olacak. Milletin ocağına incir ağacı dikmeyin firavunluk yapmayın.

Yazdıklarım beni bağlar. Canı sıkılan derdini marko paşaya anlatsın. Selametle
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hani ne deler,ateş olmayan yerde duman çıkmaz.bu işin ateşide ,730777 ,dumanıda 730777

6. Bu ciğeri kim astı lan yukarı...

7. 725 bin liralık hisseye hangi vasıfla yorum yapılıyor.ona bakmak lazım.hissedarsan zaten bu yorumu yapmazsın,değilsen maksadın nedir.hostel78.

8. Bu forumda kimler olabilir ? Hisse sahipleri, almayi dusununler,zamaninda hissesi olanlar ancak artik olmayanlar veya bankadan hatta sandiktan birileri ..Yazilanlari buna gore yorumlamak onemli ..

Sayfa 664/901 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •