Sayfa 668/902 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7210 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. sermaye dolar bazlı erimişken ve bedelli artış nimetinden faydalanamıyorken,açılan davalar sıkıştırır Ken bankanın harekete geçmesi an meselesidir.kişisel fikrim öngörülerim böyledir.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    sermaye dolar bazlı erimişken ve bedelli artış nimetinden faydalanamıyorken,açılan davalar sıkıştırır Ken bankanın harekete geçmesi an meselesidir.kişisel fikrim öngörülerim böyledir.ytd
    Sayin Marsli , bunu bankanin kendi insiyatifi ile yapmasina ben imkan vermiyorum..Sonucta herkes gunu kurtarma pesinde ozellikle bankacilar . Ancak zorlayici bir guc sayesinde bu yola girip imtiyazli hisseleri imha etme surecine baslayabilirler . Bu irade de ya da zorlayici guc gorundugu kadariyla su an hala var . Gundemin cok sıkıştığı da bir gercek .Hersey pespese gelecek diye dusunuyorum .Imtiyazlı hisseler ya da İşbankası olayı uzun bir zincirin ise sadece bir halkası .

3. işbtr de olan Bu son işlemi spk ya bildireceğim.işlemin incelenmesi için .karşılıklı işlem nasıl yapılıyor ceza yiyince öğrenir.ha öyle kuru şikayet degil hukuki başvuru yapacağım.zaten işkur için açtığımız davalar nedeniyle bolca yazışma yapıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    ........bunuda hiçbir siyasi değil bankanın kendisi yapacaktır. biz bunun için aldık........
    😄 banka imha edecek diye 6000tl den 150ye 150den 550ye gitti değil mi? 😄😄😄 bankanın imhasını 20 yıldır bekleyen var o zamanda 5000 6000di... Allahını seven aritmetik düşünsün kimse demiyorki bana sana ne kardeşim evladiyelik aldım 10 yıl 20 yıl beklerim mühim değil diye... o zaman baş tacısınız. Banka imha eder yok holding olur yok mahkemeyle hallolurları bir kenara bırakın bu zaten hep vardı ve hep 6000 7000 liraydı. Ne oldu hükümet el atacam dedi ve o mevzuda kapandı önüne büyük engeller çıktı. En son geciktirdiniz biran evvel getirin dedi sallamadılarmı? Hayır sallamadılar değil engel var ve bu ortamda çok zor zaten. Hal böyleyken alis harikalar diyarındaki beyaz tavşanı takip edipte kör kuyuya girmeye gerek varmı 🐇

5.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    banka imha edecek diye 6000tl den 150ye 150den 550ye gitti değil mi? bankanın imhasını 20 yıldır bekleyen var o zamanda 5000 6000di... Allahını seven aritmetik düşünsün kimse demiyorki bana sana ne kardeşim evladiyelik aldım 10 yıl 20 yıl beklerim mühim değil diye... o zaman baş tacısınız. Banka imha eder yok holding olur yok mahkemeyle hallolurları bir kenara bırakın bu zaten hep vardı ve hep 6000 7000 liraydı. Ne oldu hükümet el atacam dedi ve o mevzuda kapandı önüne büyük engeller çıktı. En son geciktirdiniz biran evvel getirin dedi sallamadılarmı? Hayır sallamadılar değil engel var ve bu ortamda çok zor zaten. Hal böyleyken alis harikalar diyarındaki beyaz tavşanı takip edipte kör kuyuya girmeye gerek varmı
    Sayın Hoşt sana sormak istediğim elinde hisse var mı yok mu??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by hostel78 Yazıyı Oku
    😄 banka imha edecek diye 6000tl den 150ye 150den 550ye gitti değil mi? 😄😄😄 bankanın imhasını 20 yıldır bekleyen var o zamanda 5000 6000di... Allahını seven aritmetik düşünsün kimse demiyorki bana sana ne kardeşim evladiyelik aldım 10 yıl 20 yıl beklerim mühim değil diye... O zaman baş tacısınız. Banka imha eder yok holding olur yok mahkemeyle hallolurları bir kenara bırakın bu zaten hep vardı ve hep 6000 7000 liraydı. Ne oldu hükümet el atacam dedi ve o mevzuda kapandı önüne büyük engeller çıktı. En son geciktirdiniz biran evvel getirin dedi sallamadılarmı? Hayır sallamadılar değil engel var ve bu ortamda çok zor zaten. Hal böyleyken alis harikalar diyarındaki beyaz tavşanı takip edipte kör kuyuya girmeye gerek varmı 🐇
    ya sen salla gitsin,banka imha edecekmiş,holdingleşecekmiş sana ne.sen bunları yazmak için bankayla kaç paraya anlaştın onu söyle

7. Kağıtta sabah tavanda tek satıcı vardı işlem olamadığı için göstergeleri düzeltmek için geri çekildik. Hostel içinde şöyle söyliyim bizler 3-5 kelime yazarken arkadaş roman yazar gibi yazmış hikayeyi okuyoruz kendince yazıdığı. Fazla takmamak lazım bizler işimize bakıcaz
     Alıntı Originally Posted by AKTOLGALI Yazıyı Oku
    ya sen salla gitsin,banka imha edecekmiş,holdingleşecekmiş sana ne.sen bunları yazmak için bankayla kaç paraya anlaştın onu söyle
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Onur86 Yazıyı Oku
    Kağıtta sabah tavanda tek satıcı vardı işlem olamadığı için göstergeleri düzeltmek için geri çekildik. Hostel içinde şöyle söyliyim bizler 3-5 kelime yazarken arkadaş roman yazar gibi yazmış hikayeyi okuyoruz kendince yazıdığı. Fazla takmamak lazım bizler işimize bakıcaz

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2018 Ekim den beri buradayım. Çok daha eskiden beri bekleyen büyük yatırımcılar var. Bu hisseye al sat gözüyle bakanlar sattıktan sonra arkasından bakar. Neticede bist tarihine geçecek yatırımcılar, bu hisseye normal hisse gözüyle bakmayıp sabreden ve neye yatırım yaptığının farkında olan gerçek yatırımcılar olacak. Zafer sabredenlerindir
    Bu hisseye çamur atanlar son 3 aydaki mevzuat değişikliklerini iyi incelesin. Sonra İŞ bitince ağlamak yok

Sayfa 668/902 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •