Sayfa 710/902 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Hisse alım aşamasında sorguluyor olsanız anlarım. Bence o sorgulamaları ve soruları çoktan geçtik. Eski olduğum ve süreçlere hakim olduğum için benim açımdan farkeden bir durum yok fakat hissede -olursa- ilk geri çekilmede yazdıklarınızı negatif yönlü kullanacak kötü niyetli insanlar olacaktır.
    Beklentiyi belirleyen / sınırlayan şartları konuşmayalım mı, tartışmayalım mı? Birbirimizden öğrenmeyelim mi?
    Forumda sadece milyonlarca dolar beklenti mi yazalım altını doldurmadan?
    En son 3m dolar denmişti, "gördüm artırıyorum: 5m" desem daha iyi olacak galiba. Gerçi onu da beğenmeyen çıkar "Sky is the limit"

Ya da en iyisi sessiz sedasız sürecin tamamlanmasını beklemek.

Okuyanlardan ARO.
    Selametle.

2.  Alıntı Originally Posted by Pericem Yazıyı Oku
    Beklentiyi belirleyen / sınırlayan şartları konuşmayalım mı, tartışmayalım mı? Birbirimizden öğrenmeyelim mi?
    Forumda sadece milyonlarca dolar beklenti mi yazalım altını doldurmadan?
    En son 3m dolar denmişti, "gördüm artırıyorum: 5m" desem daha iyi olacak galiba. Gerçi onu da beğenmeyen çıkar "Sky is the limit"

Ya da en iyisi sessiz sedasız sürecin tamamlanmasını beklemek.

Okuyanlardan ARO.
    Selametle.
    Dediklerimden bunu çıkardıysanız zaten iletişimimizde problem var demektir. Ben rakam vermedim, hayırlısıyla süreç tamamlanırsa değerlemesi uzmanlarca yapılır zaten, fakat siz akbank ile iş bankasını eşlediniz anlamlandıramadığım şekilde, akbank’ın da iştirakleri var diyerek.

Elinizdeki hisse; üzerinde 30 yıllık ödenmemiş temettüsü bulunan, hakları Atatürk’ün vasiyeti ile tanımlanmış, devasa iştirakleri olan İş Bankası’nın kurucu hissesi. İştirak karları zaten var gibi bir yorum yapacaksanız da örneğin şişecam yatırj yaptığı için aktardığı kar düşükse, projeksiyonda ileriki yılların karı arttırılır ki zaten değerlemeye doğrudan etki eder tüm bunlar.

3. Arkadaşlar birbirimizi kırmamıza gerek yok bence hepimiz aynı gemideyiz herkesin farklı fikirleri olabilir. Forum bunun için var zaten burda fikirlerimizi birbirimizi incitmeden paylaşabilmeliyiz. Ben bunu yapamadığım için forumda pek yazmıyorum ama hepinizin fikirlerini zevkle okuyorum.

4. Bu forumda ki arkadaşların herbirinden farklı fikirler duymak işin doğasında var zaten.Nihayetinde farklı donanımlara ve hayat tecrübesine sahip müstena kişilikleriz.Bizleri aynı kavşakta buluşturan ise herbirimizin aynı vizyon ve hedefte KURUCU veya İMTİYAZLI senet sahibi olmamızdır.Değerli fikirlerinizi saygı çerçevesinde paylaşmaktan imtina etmeyelim lütfen.

5. Değer biçilebilir ama bunlar öngörüdür nihayetinde.imha da olsa temettüde ödemeye kalksa hesap makinası onların elinde.

6. AKP ve MHP, seçim ve siyasi partiler mevzuatında değişiklikleri öngören kanun teklifini 10 Mart’ta Meclis’e sunacak.

Cumhur İttifakı’nın seçim ve siyasi partiler mevzuatında uzun süredir sürdürdüğü çalışmalarda sona gelindi. MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, teklifin 10 Mart Perşembe günü kamuoyuna açıklanacağını ve Meclis’e sunulacağını duyurdu.

https://t24.com.tr/haber/secim-kanun...uluyor,1019416
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

7. AKP-MHP ortaklığında seçim ve siyasi partiler kanunlarında bazı değişiklikler içeren teklifin, Ukrayna gündemi nedeniyle önümüzdeki hafta sunulacağı belirtildi.

8. İş bankası ne kadar şanslı bir kuruluş! Gündeme getirilmek istense
    Seçim
    Seçim yenilenmesi
    Virüs
    Savaşlar (Suriye, Karabağ şimdide Ukrayna)
    Gibi bir sürü olay oldu.
    Bu gidişte hükümet meclise getiremeden seçim vakti gelmiş olur.
    Bu zamana kadar dokunulmamasının nedeni bu sanırım😏

Sayfa 710/902 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •