Sayfa 73/901 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. İnşallah bekliyoruz üstat.....
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Devir icin hazirmiyiz.
    Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Daha net ben bir açıklama yapayım si beni önemsemeyin iki ay içinde her an bir seans sonu hafta sonu olmazsa ben olan hisseleri işkur vakfına hibe ediyorum.bir Oflu sözü
     Alıntı Originally Posted by meslinak Yazıyı Oku
    Sn oflu61 işfin bu olayın neresinde
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Mesele derinhisse üstadın dediği gibi tüccar mantığı alırken kazanmak.işin özü Kralların yolu açık Marsli üstadın dediği gibi kemerleri takın uçuşa hazır olun
    Çooook iddialı yazmışsınız..
    Süre vermişsiniz..
    Söz vermişsiniz..
    İnşaallah olur deyip izleyeceğiz..
    Ama bu kadar iddialı yazıların riskini de almışsınızdır.Sözlerimizin arkasında duralım..
    Forum olarak bu yazılanları bir yere not ettik..
    İzliyoruz....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Benim beklentim devir.ve sonrası .bütün hissedarlara bol kazançlar.

4. Şüphesiz herşeyin doğrusunu Allah bilir.biz sadece bize verildiği kadarıyla biliriz.iki ay içinde olmazsa söz devr edeceğim.bence ondan sonra pul olurlar zaten.borsa da en önemli şey sezgilerdir.siz ne hissediyorsunuz.Bence bu zor bir soru değil.

5. Ayrıca sürekli okurum her kaynaktan nerden fitilin ateşlediğini ve zamanı artık az buçuk kestiriyorum.bu işte en büyük destek aldığım derinhisse ve moral motivasyonum marslı

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Şüphesiz herşeyin doğrusunu Allah bilir.biz sadece bize verildiği kadarıyla biliriz.iki ay içinde olmazsa söz devr edeceğim.bence ondan sonra pul olurlar zaten.borsa da en önemli şey sezgilerdir.siz ne hissediyorsunuz.Bence bu zor bir soru değil.
    Keşke zaman verip söz yazmasanız..
    Marslı da öyle yaptı.Cuma yı ön plana çıkardı devire hazırmıyız yazdı..
    Bu yazdıklarınız okuyanlar için sizin sezginiz veya beklentiniz olarak algılanmıyor..
    Tarih var söz var iddia var kesin duyum aldılar deyip beklentiye giriliyor..
    Allah hepimize hayırlı kazançlar versin..
    Buraya yazarken birilerinin etkilendiğini vede her satırı okuyup analiz ettiğini bilerek yazalım..
    Selametle...

7. Daha once de yazdım burda olcakları beklenti konusunda hep aynı dusuncedeyız
    Bu ısın sonuca ulasması İcin atılacak adım ısbank yonetımı ve erdogan in acıklama si ile baslar
    Onun haricinde zor
    Erdogan acıklama si 100 binler goruldu
    Ozıncenın istifası ve vakfın basına gecmesı ile holdınglesne İcin atılmıs bir adım olarak algılandı 240 binler goruldu

Ve hissenin ısrarla fiyatın buralarda durması bu ısın olacağını gösteriyor ama ilk adım hangi yerden gelecek bu onemlı olacaktır
    Isbank yonetımı bu adımı atarsa bızım İcin sonuc a ulasmıs oluruz
    Erdogan yaparsa Gundem ısbank ve parti yönetiminin yaptıkları hatalar ve yanlıs lar kamuya net bir sekılde anlatılır
    Bizim İcin kimin yaptığı onemlı degıl her iki yol bızım İcin kazanclı olacaktır

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Keşke zaman verip söz yazmasanız..
    Marslı da öyle yaptı.Cuma yı ön plana çıkardı devire hazırmıyız yazdı..
    Bu yazdıklarınız okuyanlar için sizin sezginiz veya beklentiniz olarak algılanmıyor..
    Tarih var söz var iddia var kesin duyum aldılar deyip beklentiye giriliyor..
    Allah hepimize hayırlı kazançlar versin..
    Buraya yazarken birilerinin etkilendiğini vede her satırı okuyup analiz ettiğini bilerek yazalım..
    Selametle...

Sn. Fibonacci' ye katılıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 73/901 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz