Sayfa 749/902 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Konu hakkında merak edilen bir durum var ise, arkadan değil, direkt sorabilir. Cevap verebilirim. Kriptolar her yerde. Ben bankaya gittim, dedim ki bunu alın kasanıza koyun… işBanlasıModaŞube. Piyasaya bile çıkartmak istemedim. Banka almadı, teoride alamıyorlar, anladığım kadarı ile…

2. Malinizi boyle pazarlayamazsiniz. Kaldi ki neden İsa topigine yazmiyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Konu hakkında merak edilen bir durum var ise, arkadan değil, direkt sorabilir. Cevap verebilirim. Kriptolar her yerde. Ben bankaya gittim, dedim ki bunu alın kasanıza koyun� işBanlasıModaŞube. Piyasaya bile çıkartmak istemedim. Banka almadı, teoride alamıyorlar, anladığım kadarı ile�
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SPK onayı için ortalama süre 3-4 ayı bulabilir . O yüzden su an bunun onaylanmamasına bir anlam yüklememek gerek.

4. Herhangi bir pazarlama yok. Mesaj gideceği yere gidiyor. Pazarlama ötesi bir konu beyefendi.

5. Bütün kurguyu, burda bütünün ve Türk Devleti'nin hayrına olmayacak şekilde pazarlayanlar ne olacak?

6.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Bütün kurguyu, burda bütünün ve Türk Devleti'nin hayrına olmayacak şekilde pazarlayanlar ne olacak?
    Çok fazla kurtlar vadisi izlemişsiniz. Kim neyi pazarlamış, Türk Devleti’nin menfaati neymiş de burada kim hangi güçle neyi pazarlamış.

7.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Çok fazla kurtlar vadisi izlemişsiniz. Kim neyi pazarlamış, Türk Devleti’nin menfaati neymiş de burada kim hangi güçle neyi pazarlamış.
    İşin ironisi izlemedim bile. Bank Asyacılar, kurgulamış, Şimdi CHP'nin içine sızan Bank Asyacılar...Atatürk'e, Vasiyetlerine ve Türk Devletine yapılan sistematik saldırı ile alakalı...

8.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    İşin ironisi izlemedim bile. Bank Asyacılar, kurgulamış, Şimdi CHP'nin içine sızan Bank Asyacılar...Atatürk'e, Vasiyetlerine ve Türk Devletine yapılan sistematik saldırı ile alakalı...
    30 yıldır üç beş kurucu hisseyi (2018 lerde 5000 TL idi kurucu hisse ) piyasadan toplamaktan aciz sözde Atatürkçülerin hiç mi suçu yok

Sayfa 749/902 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •