Sayfa 767/903 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Pericem Yazıyı Oku
    A b ve c sermayeye göre temettü alıyor kurucu sermayeyi temsil etmiyor. (Alabileceği temettü 250.000TL sermaye ile sınırlı) hem sermaye artışı oldu hem de kâr artışı, çok normal.
    Btr ve atr de mi temettü siniri var

2.  Alıntı Originally Posted by Vetxxx Yazıyı Oku
    Btr ve atr de mi temettü siniri var
    Toplam sermaye içinde temsil ettikleri sermaye cücük kadar olduğu için az alıyor. A ve B sahipleri zamanında kendilerine verilen (hâlâ ellerindeyse) C'lerden temettü alıyor. Bknz Atatürk hisseleri.

3.  Alıntı Originally Posted by Pericem Yazıyı Oku
    Toplam sermaye içinde temsil ettikleri sermaye cücük kadar olduğu için az alıyor. A ve B sahipleri zamanında kendilerine verilen (hâlâ ellerindeyse) C'lerden temettü alıyor. Bknz Atatürk hisseleri.
    Peki eger bu kısıtlama olmasa idi bugun btr atr ve kur basina dusen temettü sizce ne kadar olurdu bunun hesabını yapan oldumu. Bu seneki kara göre

4.  Alıntı Originally Posted by Vetxxx Yazıyı Oku
    Peki eger bu kısıtlama olmasa idi bugun btr atr ve kur basina dusen temettü sizce ne kadar olurdu bunun hesabını yapan oldumu. Bu seneki kara göre
    Ctr den bağımsız bu hesap zor. 91 öncesi sermaye artislarinda A ve B nasıl etkilenmiş bilmiyorum kuruluşta A vardı ama B yoktu sanki. İleride belki c olmaz d olur bilemeyiz. Ama 100 yıllık bir şirketin hisse adedi 29.000de kalmazdı muhtemelen. Uzmanları fikir belirtecektir diye düşünüyorum.

5. Ne yaparsanız yapın.. Kesinlikle satmayacağım. İsterseniz 10 taban yapın. Taban yaparken dikkat edin kaptırmayın. Bizde sabır çok. Biz ölürsek vasiyet ettim. satılmayacak.. Y.T.D. kişisel görüşlerimdir.

6. Acaba Marslı yaşıyor mu?

Acaba Marslı yaşıyor mu?

Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Ne yaparsanız yapın.. Kesinlikle satmayacağım. İsterseniz 10 taban yapın. Taban yaparken dikkat edin kaptırmayın. Bizde sabır çok. Biz ölürsek vasiyet ettim. satılmayacak.. Y.T.D. kişisel görüşlerimdir.

7. Enflasyondu dolardı sizin hayaller turşu oldu sanırım.Ayrılma hakkı kaç milyon dolardı.Akp gider chp gelirse geldiği yere iner gibi.Beni burda linç edenleri görelim şöyle bir.Şimdi biri çıkar maliyetim 1000 lira falan der.Puhahahaha.Kuzey rüzgarımıydı efe kuzeymiydi fanatik bir akpli vardı.Noldu enflasyon yedimi paranı.

8. Ama bugün ama yarın bu iş olur. Büyük işler en sessiz anda olur!

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Enflasyondu dolardı sizin hayaller turşu oldu sanırım.Ayrılma hakkı kaç milyon dolardı.Akp gider chp gelirse geldiği yere iner gibi.Beni burda linç edenleri görelim şöyle bir.Şimdi biri çıkar maliyetim 1000 lira falan der.Puhahahaha.Kuzey rüzgarımıydı efe kuzeymiydi fanatik bir akpli vardı.Noldu enflasyon yedimi paranı.

Sayfa 767/903 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •