Sayfa 78/901 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7207 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Yahu İnşAllah biri cikar adimi atarda meselenin çozumu başlanir. Bide şunu degineyim. Uzun zamandan bu forma girer yazilanlari okur cikarim. Dun uye oldum. Sitelerle aram fazla yok neyse... Az bucuk burdaki kisileri yazdiklarindan tsniyorum. Mutlaka cok buyuk borsacilar var. Ama geneli benim gibi ky ci. 1 tane isbtr aldik hayal kuruyoruz. Şahsen Mutluda oluyorum. Ama milletin ümidini şahlandirici alti boş umutlar vermeyin . Mesela cuma gunu denildi, 15 kasım denildi. Birileri kasim ayi bitecek denildi. Derin hisse takip listesine aldi, ysni biseyler var ama zamani belli degil. Kulis dedikodularina ümid besliyoruz. İnşAllah olur biran once o ayri bi mesele. Ama sizlerden ricam kesin olmayan durumlarda buradan ifşa etmeyin. Ayrica boyle bisey soylerken sırlı sırlı konuşmayin. Hayirli cumalar yerine soyle bi duyum aldim cuma gunu soyle soyle biseyler olabilir deseniz bence daha iyi olur. -ki manipulasyona mahal vermemiş olursunuz .... Ytd
    Geçmişindeki başarıları bilmedigin kimseye inanma, bu işi BÜLENT TURAN HALLEDECEK GERİSİ YALAN, TABİ EMİRİ RTE VERECEK

2. Bülent TURAN (@turanbulent) adlı kişiye göz at: https://twitter.com/turanbulent?s=09

Paylaşımların altına iş bankası için yorum yazın arkadaşlar işi hızlandırmak istiyorsanız birlik olmalıyız.

3. Bu milletin vekili verdiği sözün arkasında durmazsa bu garip Oflu sözünde durmamış çok mu 😉

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bu milletin vekili verdiği sözün arkasında durmazsa bu garip Oflu sözünde durmamış çok mu
    Sizin söz verip kendinizi dar ağacına çekmeye çalışmanıza gerek yok. Kimsenin sizden böyle bir talebi de yok.
    Fikrinizi yada öngörünüzü söyler çekilirsiniz buna insanların inanmasına da gerek yok.
    Önemli olan pozisyonda olmak ve herkesin kendisinin inanmasıdır bu hisselere.
    Şahıslara bel bağlamak benim tercih ettiğim bir davranış değil.
    İşbankası şahısların uygulamaları sonucunda çözülürse (ve bu olmayacak ) mutlaka bir yerde tıkanır.
    İşbankasındaki mesele artık sistemsel bir sorun ve bunu sistem öğeleri çözecek. Devlet sistemi , hukuk sistemi, piyasa sistemi veya işbankasının global dünya da yeni rol almak için yeniden yapılanması üzerine kendi sistemi üzerinden bu iş çözülecek .
    Hangisi önce devreye girer bilemem ama bu hisselerin çok uzun zaman daha BİST te işlem görmeyeceğini zannediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Nokta.......
    http://chng.it/ghpXmKTQYZ imza kampanyasi

6. Günaydın sayın krallar.Kimsenin kimsye bel bağladığı yok zaten burası normal hisse topiği değil burası Krallar sofrası müsade edinde kralların birazda farkı olsun.Krallik sizde hisse olana kadardır,iki ay içinde Krallığınız son bulacaktır tadını çıkarın.

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Nokta.......
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Günaydın sayın krallar.Kimsenin kimsye bel bağladığı yok zaten burası normal hisse topiği değil burası Krallar sofrası müsade edinde kralların birazda farkı olsun.Krallik sizde hisse olana kadardır,iki ay içinde Krallığınız son bulacaktır tadını çıkarın.
    2 ay sureyi nasil belirlediniz. Ongoru mü duyum mu . Muhtemelen duyum ... ne kadar guvenebilirsiniz size fısıldanan bilgiye ?

8.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Sizin söz verip kendinizi dar ağacına çekmeye çalışmanıza gerek yok. Kimsenin sizden böyle bir talebi de yok.
    Fikrinizi yada öngörünüzü söyler çekilirsiniz buna insanların inanmasına da gerek yok.
    Önemli olan pozisyonda olmak ve herkesin kendisinin inanmasıdır bu hisselere.
    Şahıslara bel bağlamak benim tercih ettiğim bir davranış değil.
    İşbankası şahısların uygulamaları sonucunda çözülürse (ve bu olmayacak ) mutlaka bir yerde tıkanır.
    İşbankasındaki mesele artık sistemsel bir sorun ve bunu sistem öğeleri çözecek. Devlet sistemi , hukuk sistemi, piyasa sistemi veya işbankasının global dünya da yeni rol almak için yeniden yapılanması üzerine kendi sistemi üzerinden bu iş çözülecek .
    Hangisi önce devreye girer bilemem ama bu hisselerin çok uzun zaman daha BİST te işlem görmeyeceğini zannediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    doğru noktalara değinmişsiniz.

Sayfa 78/901 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •