Sayfa 851/902 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Bugüne kadar maksimum emir değeri hep SPK tarafından yükseltildi. SPK en son maksimum emir değerini 9.000.000 olarak belirlemiş, hisse 8.930.900'den kapanış yaptıktan sonra, maksimum emir değerinin yükseltildiğine dâir bir KAP düşmemişti. Bu durumda 9 milyonu geçen alış veya satış emirlerinin verilememesi gerekirdi. Nitekim ben böyle bir emir göremedim. Yanlış mı biliyorum? Banka değil SPK Pazartesi'den önce yeni maksimum emir değerini açıklamak zorunda, değil mi?

2. Serbest marj yapmak bu kadar zor mu?

3. Kap. Kamu aydınlatma platformu. İşlemi yapıp aydınlatmayabilir. Artık bu bir rutin oldu. İlk rakama takıldığında tüm Yatırım şirketlerinin sistemi zaten o limite daha akşamdan takılıyordu tavan belirlerken. Bu son rakama gelince böyle bir takılma olmadı. İzin verildi ama kamu aydınlatılmadı bu kadar basit. Zaten gözlerinizle görüyorsunuz 9.000.000 rakamına takılmadan tavandan emir girildi. Fakat inanmak istemiyorsunuz ya da başka gayeleriniz var bunları yazarken. Ben gördüklerimi düpedüz yazarım ve yazacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Hem de 2 tane. Kabullenmek lazım acı gerçekleri. Dünya hali. Yükselir. Durur. Sonra da düşer.
    Hangi acı gerçekleri kabullenmek lazımmış. Alım girilemedi aracı kurumlarda dahi, neyin algısını yapıyorsun aklınca.

5.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok. Teknik sorun zaten çözülür. Ama sorun teknik olmadığı için alış veriş olmadı. Varsa alıcılar pazartesi de alırlar. Ama yeni bir alıcı çıkar mı bilmem. Ama Alıcı yoktu perşembe cuma günleri bundan eminim.
    Bunu yazmak için mi üye oldun. Senin gibi nice piyonlar geldi geçti buradan, senin algınla işlem yapacak kimseyi bulamazsın burada, isb sayfasına bir uğra istersen.

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Kap. Kamu aydınlatma platformu. İşlemi yapıp aydınlatmayabilir. Artık bu bir rutin oldu. İlk rakama takıldığında tüm Yatırım şirketlerinin sistemi zaten o limite daha akşamdan takılıyordu tavan belirlerken. Bu son rakama gelince böyle bir takılma olmadı. İzin verildi ama kamu aydınlatılmadı bu kadar basit. Zaten gözlerinizle görüyorsunuz 9.000.000 rakamına takılmadan tavandan emir girildi. Fakat inanmak istemiyorsunuz ya da başka gayeleriniz var bunları yazarken. Ben gördüklerimi düpedüz yazarım ve yazacağım.
    Şaka gibisin. Aracı kurumlarla görüşüldü, alım iletilemedi, spk ve biste mailler atıldı bu problemle ilgili cuma günü.

7. Ben algı yapmıyorum. Algı yapılmasını önlemeye çalışıyorum. Bugüne kadar okuduklarıma dayanamadığım için yazmaya başladım. Ortamı serbest bulup veya bilmeden yanlış yazılan şeylere ben de kendi AKLIMCA yazacağım. Şu an yine yazıyorum. SPK limiti falan filan değil. Perşembe 1 satıcı 9.000 a takılmadan tavan yazdı. Cuma yine yazdı. Başka 1 satıcı onunla yarışarak daha aşağı yazdı. Ama ne perşembe ne de cuma Alıcı olmadı maalesef. Ben de buradan düşüşün başlandığını düşünüyorum artık.

8. Pazartesi görüşürüz zaten. Sizin haklı çıkmanızı bende isterim ama uzay kafası değil de dünya gerçekleri ile yüzleşmeye hazır olmak lazım.

Sayfa 851/902 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •