Sayfa 858/901 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Geçmiş yazılanları okuyorum. Defter değeri 84.805.287 yazarak 1 adet işkur bu rakam olmalı yazılıyor. İş Bankası AŞ tek bir banka. İşkur sayfasına giriyorsunuz öz sermaye rakamına bakıyorsunuz. Ne yazıyor. 208.451.397.000. Bu rakamı toplam işkur adedi olan 2.458 e bölünce defter değeri 84.806.287 oluyor. Sonra işc sayfasına giriyorsunuz öz sermaye rakamına bakıyorsunuz. Ne yazıyor 208.436.576.483. Bu rakamı toplam işc adedi olan 9.999.970.000 e bölünce defter değeri 20.84 oluyor. Elinde 1 adet işkur hissesi olupta bankanın 2.458 de birine sahip olduğunu sananlar bu çelişkiyi cevaplayabilir mi

2.  Alıntı Originally Posted by hortis Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler Sayın Marslı. Bunun içeriğini tam anlamamışım herhalde. Sağolun.
    Ben hala anlayamadım konu ile ilgisini. Sen anladıysan anlatırmısın hortis

3. Bin keremi anlatılacak bütün hikaye. Bi zahmet bütün forumu okuyun ama önce esas sözleşmeden başlayın. ISKUR ile banka arasında sözleşme ilişkisi var. Adamlar karın ( bütün iştirakler) yüzde 10 una ortak bukadar. Her iki ayda bir yeni isimler türüyor. Fiyata takılanlar hep elendi gitti bu hissede. Boşuna müebbetler koğuşu denmiyor. Tutanlara selam olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Zoga Yazıyı Oku
    Bin keremi anlatılacak bütün hikaye. Bi zahmet bütün forumu okuyun ama önce esas sözleşmeden başlayın. ISKUR ile banka arasında sözleşme ilişkisi var. Adamlar karın ( bütün iştirakler) yüzde 10 una ortak bukadar. Her iki ayda bir yeni isimler türüyor. Fiyata takılanlar hep elendi gitti bu hissede. Boşuna müebbetler koğuşu denmiyor. Tutanlara selam olsun
    Evet. Ama esas sözleşme de buna kısıtlama getirilmiş ve bu tip durumlarda bakılacak tek durum esas sözleşmedir. Orada ne yazıyorsa o geçerlidir.

5. Tüh ya biz bunu nasıl atlamışız.Öğrendiğimiz iyi oldu bak.Tüm forum cahil ha hiç okumadınızmı esas sözleşmeyi...

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Evet. Ama esas sözleşme de buna kısıtlama getirilmiş ve bu tip durumlarda bakılacak tek durum esas sözleşmedir. Orada ne yazıyorsa o geçerlidir.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun. Ne güzel işte, elinde olduğunu iddia ettiğin hisseyi de sat kurtul .

7.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun. Ne güzel işte, elinde olduğunu iddia ettiğin hisseyi de sat kurtul .

8. Ya siz ikinizin zaten her şeyi bildiğini ben biliyorum. O yüzden de buradayım

Sayfa 858/901 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •