Sayfa 91/902 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    yav birisi güya kendince 4 farklı pozisyonda hesap yapıyor birisi bankaya akıl verir pozisyonda iş öğretiyor.. canlarım ciğerlerim o işler öyle olmuyor işte.. kadir ne der kader ne der.. bekleyip göreceğiz.. şu şöyle olsa bu böyle olur.. senaryo üretmek çok basit.. en güzeli en az bir buçuk yıl daha yani 2023 seçimleri öncesine kadar bu iş biter o ara hissemiz yeniden 70 binde olabilir 700 binde.. çok fazla kaldırıp indirmeye gerek yok konuyu.. bol bol bülent beye twiet atın.. tek görev bu olsun.. saygılar sevgiler
    Senaryo kurup hayal etmek boş boş yazıp günu öldürmekten iyidir diye düşünüyorum..
    Burasıda forum olduğuna göre asıl buraya hesaplamalar değerlemeler vede tahmin ve hayaller yazılmalı değil mi???
    Yoksa bu sayfanın amacı ne??
    Kişisel hesaplamalar vede doğru senaryoların hepsi yazılmalı..
    Unutmayalım ki hisseyi takip edenler hep buradan bilgi sahibi oluyorlar..
    Bilgi paylaşmakla değerlenir..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bırakın arkadaş sosyal mesaj vermeyi. Zaten bu hisseyi alan niye aldığını biliyor. Burda Biri dedi diye satıp biri dedi diye tekrar almamıştır merak etmeyin. Siz borsa ile ilgiliyseniz gidin. Hubvc naten cemts frigo mgros karel alın satın

3.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Bırakın arkadaş sosyal mesaj vermeyi. Zaten bu hisseyi alan niye aldığını biliyor. Burda Biri dedi diye satıp biri dedi diye tekrar almamıştır merak etmeyin. Siz borsa ile ilgiliyseniz gidin. Hubvc naten cemts frigo mgros karel alın satın
    Aynen katılıyorum. İşkur çok özel bir hisse ve buraya son 7 8 ayda gelenler zaten kurucu değil daha çok b hissesi sahibi. Çok az yatırımcı var kurucu hissesi olan ve alabilen kişiler de çok donanımlı eski borsacılar veya onlara yakın kişiler. Burada yazılanlarla iş yapılacağını sanmıyorum. Böyle yazarak bu hisseyi iyice küçültmeyin. Eskiler de artık pek yazmıyor. Risk alamıyorsanız zaten 150 200 lerden satıp çıkın zaten bu hisse size göre değil. Beklemeye devam. Belki de yine yıllar sürecek ama ben sene sonuna kadar gerçekleşeceğine inanıyorum. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Bırakın arkadaş sosyal mesaj vermeyi. Zaten bu hisseyi alan niye aldığını biliyor. Burda Biri dedi diye satıp biri dedi diye tekrar almamıştır merak etmeyin. Siz borsa ile ilgiliyseniz gidin. Hubvc naten cemts frigo mgros karel alın satın
    Aynen katılıyorum..
    Neden aldığımız belli o safhaları geçtik.Buraya hesap kitap yazmakla kime zararımız var??
    Sn Black daha 10 gün önce kurucu hisse sahibi alarak aramıza katıldınız.Kurucu hissenin değerini çok çabuk anlamanız beni sevindirdi..
    Buraya yıllarını vermiş değerli paylaşım yapan arkadaşlara saygısızlık yapmayalım..
    Buraya sağlıklı altını doldurabileceğimiz hesaplamalar veya senaryolar yazabiliriz.Zaten forumun sistemi budur.Hissedarlarla bilgi paylaşım ve buluşma yeri.Paylaşım yapmakla hissenin değeri değişmez..
    Gerek duymayan varsa okumasın geçsin..

5. Sevgili forumdaslar,

Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama yaklasik 2 ay once kap a haber dusmustu. Istiraklerden 3 genel mudur ayrilip yerine bankadan 3 genel mudur yardimcisi atanmisti.

Bu durumda Bankada 3 genel Mudur Yardimcisi boslugu olmustu. Normalde BDDK izni sonrasi bosalan Genel Mudurlugu Yardimciligi gorevine hemen atama olur. Ama bu sefer Kap haberi dusmedi. (Dustuyse de ben gozden kacirmis olabilirim.)

Bu kadar uzun surmesi dusundurucu. Kulislerde isimlerin belli oldugu hatta kurum ici atamalarinda yapildigi soyleniyor ama KAP haberi halen gelmedi.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Öncelikle biz kimsenin aklıyla hısse almadık sosyal mesaj da vermiyoruz simdi sizin sosyal medyadan aldıgı ız bilgileri burda yazmakla baskasınin aklıyla hareket ettıgın izi gösterir kendinizin bir bilgisi varsa yazın yoksa buradaki kimseye akıl vermek sizin haddini degıl

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Öncelikle biz kimsenin aklıyla hısse almadık sosyal mesaj da vermiyoruz simdi sizin sosyal medyadan aldıgı ız bilgileri burda yazmakla baskasınin aklıyla hareket ettıgın izi gösterir kendinizin bir bilgisi varsa yazın yoksa buradaki kimseye akıl vermek sizin haddini degıl
    Nokta....

8. Bazen gercekleri insanların yuzune vurmak gerekir hısse yazabilir ama bir baskasınin arastırmasını emegını calip burda yazması dogru olmaz yazıyorsan o kısının ismini de yazmalısın hatta takip listesini atsa daha faydalı olurdu

Sayfa 91/902 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •