Sayfa 95/902 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7213 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Hep aynı terane, kendi aklını kendine sakla babayı satarz istersen..
    Kardeş sözüm sizin gibilere değil,bana özelden yazan arkadaşa siz satsaniz satmasıniz bana ne!Paramiz ortak mı.Her koyun kendi bacağından asılır.

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Nokta.......
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Kardeş sözüm sizin gibilere değil,bana özelden yazan arkadaşa siz satsaniz satmasıniz bana ne!Paramiz ortak mı.Her koyun kendi bacağından asılır.
    Adam icinden gelmis biseyler karalamis gençlere abi tavsiyesi vermiş hemen tersleyin, farkli niyet arsyin . Yakismadi ....

3. Oflu61 abi iyi abimizdir ben samimiyetine inaniyorum, 4 yıldır acemice borsadayim, oflu abinin soylediklerinin hemen hepsi yasadigim tecrubeden farksız, gün görmüş aklı başında birinden öğüt almak gibisi yok. Samimiyetinize inanıyorum oflu abi...

4. Ne 2 ayı arkadaşlar...???
    Kendinizce yıl sonuna kadar 2 ay var olursa olur olmazsa ömür boyu olmaz tezi neden doğru olsun ki???
    Bu işin 2019 da olacağı garanti mi edildi??
    Belki 2020 de olacak..belki 2021..
    Burada 3-5 yıl bekleyen var.Onlar kendilerine zaman kısıtlaması koysaydı hepsi 5-6 binden satmış olacaktı..
    Fiyata bakan yok.240 binde forumda kıpraşma bile olmadı.İsterse 540 bin olsun algısı var..
    Her zaman yazıyorum süre vermeyin zaman vermeyin VEBAL ALIYORSUNUZ..
    Hadi bende tahminimi yazayım..Seçime kadar vakti var.4 sene çok rahatız.Seçimden sonrada hükümet değişsede illaki bu kangren çözülecektir.Sonuç olarak bende 40 sene diyorum.40 SENEDE OLDU OLDU yoksa çöpe atın...
    Olayın masada olduğunu hepimiz biliyoruz.Hissenin fiyatına takılmadan beklenilecek hisse olduğunu da biliyoruz...
    Buradan hemen hemen herkes zaman konusunu geçmiş fiyat konusunu geçmiş hisseyi unutup miras bile bırakma kıvamına gelmiş...
    Bence bu hisse için 2 ay yanlış bir tahmin..
    2 saatte olabilir 2 günde..2 ayda olabilir 2 yılda..
    Hissenin borsada olması abesle iştigal.İster Bülent yapsın ister Ahmet isterse Veli..Zamanı gelince bu hastalık iyileşecek inşaallah...
    Sürece vede hissenin hikayesine inanmayalar satabilirler..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...
    YTD...YTD...YTD....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. eskide yenide herkesin beklentisi bitti ise artık yolumuza bakalım..

Tamda borsa böyle bir şey beklentiyi bitirir sonra bıktırır sonra tüm forum siteleri yorumlar allah cezasını versincilerle dolar sonra herkes satar hop... büyük yatırımcılar yine zengin.. yorumumu gömen çok olacak eyvallah. ama bu hissede tahammülü olmayan gitsin. cemts hubvc naten karel tcell bizim klmsn kozal alsın.. bu hisse hisse değil.. pandora gezegenindeki unuptanyum.. hadi yorumu gömün arkadaşlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Tamda borsa böyle bir şey beklentiyi bitirir sonra bıktırır sonra tüm forum siteleri yorumlar allah cezasını versincilerle dolar sonra herkes satar hop... büyük yatırımcılar yine zengin.. yorumumu gömen çok olacak eyvallah. ama bu hissede tahammülü olmayan gitsin. cemts hubvc naten karel tcell bizim klmsn kozal alsın.. bu hisse hisse değil.. pandora gezegenindeki unuptanyum.. hadi yorumu gömün arkadaşlar..
    Senin bu yaptığın dan yuzun kızarmıyorsa ne desek bos ustasına cok selam söyle

7. Forumda sunu farkettim herkes ayni şeyi soyluyo, ama bekleme ve belirsizlik insanlari tahammulsuz hale getirdigi için kelimeler kirici olabiliyo . Sabredin arkadaşlar. Bize nasip olmazsa dedesinden torununa guzel bi hediye olur. Bol bol dua ederler.

Sayfa 95/902 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •