Sayfa 97/901 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by ÖMER HAMZA Yazıyı Oku
    Bizim yapacağımız TT çalışmasında "milletin malı millete iade" şeklinde değil, direkt olarak 1991 yılında Kurucular üzerine konan haksız kısıtlamadan ve yok sayılmadan bahsetmeliyiz... Yani "haksızlığa son" ya da "Kurucular üzerindeki haksızlığa son" şeklinde vs. olmalı...
    Kilicdaroglu ile ilgili Kaynak gosterebilirmisin. Ben dolandim o kadar bulamadim

2. https://youtu.be/JaE4eTM_5L8

Konuşmanın videosu..
    55 dakika..
    Biz hükümetten demeç beklerken CHP nin başkanı yarayı kaşıdı..
    Şimdi nereden çıktı bu İş bankası..??
    Yakında anlarız inşaallah..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. chp nin, iş bankasından bir kuruş geliri yoktur diyor. tdk be ttk na veriliyor diyor. bu hükümet bunun üzerine gidemeyecek bence.temettü işi de devlete bir gelir aktarmayacak.onun için uğraşmayacak. ortada Atatürk ün vasiyeti de olunca daha fazla tepki çekmemek için susabilir. tek çıkar yol bankanın imhası gibi duruyor. yanlış anlamayın BENIM FİKRİMDİR. ama inşallah yanlış düşünmüşümdür. ben de umutlarımı isbtr ye bağladım. hayırlısı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    chp nin, iş bankasından bir kuruş geliri yoktur diyor. tdk be ttk na veriliyor diyor. bu hükümet bunun üzerine gidemeyecek bence.temettü işi de devlete bir gelir aktarmayacak.onun için uğraşmayacak. ortada Atatürk ün vasiyeti de olunca daha fazla tepki çekmemek için susabilir. tek çıkar yol bankanın imhası gibi duruyor. yanlış anlamayın BENIM FİKRİMDİR. ama inşallah yanlış düşünmüşümdür. ben de umutlarımı isbtr ye bağladım. hayırlısı olsun.
    Belkide bankanın üstüne gidiliyor vede baskı kuruyorda bu yüzden konuşuyor..
    Durup dururken iş bankası savunması bana ilginç geldi..
    Acaba bankaya baskı mı var??
    Belkide biz abartıyoruz.Buna psikolojide "algıda seçicilik" deniyor.Tüm İş bankası haberlerini cımbızla seçip dikkat çeviriyoruz.Ama bizim dışımızda kimsenin kulak kabarttığı yok.Ancak çok yüksek seviyeden vurgulu demeçler gelirse kamuoyunun dikkatini çeker.Belki de bu son kılıçdaroğly söylemini kimse umursamayacak bile..
    KİŞISEL GÖRÜŞÜMDÜR...

5.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    chp nin, iş bankasından bir kuruş geliri yoktur diyor. tdk be ttk na veriliyor diyor. bu hükümet bunun üzerine gidemeyecek bence.temettü işi de devlete bir gelir aktarmayacak.onun için uğraşmayacak. ortada Atatürk ün vasiyeti de olunca daha fazla tepki çekmemek için susabilir. tek çıkar yol bankanın imhası gibi duruyor. yanlış anlamayın BENIM FİKRİMDİR. ama inşallah yanlış düşünmüşümdür. ben de umutlarımı isbtr ye bağladım. hayırlısı olsun.
    27:35 dkdan sonra aciklama yapiyor 1dk kadar ilgilenen arkadaslar dinleyebilir

6.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    Elinize emeğinize sağlık..
    İlk yorum benden gelsin..

7. @turanbulent iş bankası konusu kapadı mı yoksa, saman alevi bitti mi, sözünüzde durun.takipçisi olacağız diyordunuz bu nasıl takiptir.adam çıkmış kendini savunuyor. sizde tık yok. ben defteri kapattım hiç birşey yapamayacaksınız anlaşılan.

8. küçük kardeş isbtr de ki 3 günlük hareketler dikkatinizi çekti mi ?

Sayfa 97/901 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •