Sayfa 98/901 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    küçük kardeş isbtr de ki 3 günlük hareketler dikkatinizi çekti mi ?
    Sessizce izliyoruz.Sakin vede derinden küçük adımlarla yükseliyor.Ama gaza gelip uçacak gidecek demek için henüz erken..
    Büyük yeşil çubukları yapması için hacmin artması öncü gösterge olur.Şu anda ufak ufak hacim artıyor ama daha yetersiz..
    Normal hisseye göre sığ olduğu için az lotla bu tür hareketler normaldir.Örneğin birusi 10 lotla tahtaya girse yine bu hareketini yapardı Asıl hareketini hacimsel patlamalarla göstermesi gerekir..Büyük lokmalı alımları takip etmeliyiz..
    Her ne olursa olsun küçük adımlarla istikrarlı yükselmesi çok iyi...
    A-B-kurucu arasından herhangi birinin agresif hareketi diğerlerini de tetikler..
    B buradan 20-25 bin yapsa belki diğerleri fiyatsal olarak etkilenmez ama kopuş hareketi şeklinde agresifçe yükselip fiyatını şişirirse diğer kardeş hisselerde bundan nasibini alır..
    Ama bana sorarsanız böyle yükselmesi daha sağlıklı olur.Kimsenin dikkatini çekmeden GEMİYE YENİ YATIRIMCI ALMADAN sakince yükselmesi çok güzel..
    Yine başa döneyim..Sessizce orayı da takip ediyoruz..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR...YTD..YTD .

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. değerli düşüncelerini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. sadece son bi kaç aydan farklı bir hareket gibi geldi bana her kademeyi izliyorum aylardır bende. izlemeye devam

3.  Alıntı Originally Posted by mokolcu Yazıyı Oku
    değerli düşüncelerini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. sadece son bi kaç aydan farklı bir hareket gibi geldi bana her kademeyi izliyorum aylardır bende. izlemeye devam
    Estağfurullah nacizane fikrimi yazdım..
    Farklı hareket olduğunda hemfikiriz.Sanki kopartacaklar gibi...Ama yukarıda da yazdım hacmin artması şart..
    Buradan geri döner deyip kademelere satış girenleri itinayla büyük lokmalar halinde alırsa heyecanlı fiyatlamalar gelebilir..

YTD...YTD..YTD..

4. Haber dusmeden yukselsın de kimse ne oldugunu anlamasın ky u doldurup bugun al yarın sat fırsatı vermesin

5.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Estağfurullah nacizane fikrimi yazdım..
    Farklı hareket olduğunda hemfikiriz.Sanki kopartacaklar gibi...Ama yukarıda da yazdım hacmin artması şart..
    Buradan geri döner deyip kademelere satış girenleri itinayla büyük lokmalar halinde alırsa heyecanlı fiyatlamalar gelebilir..

YTD...YTD..YTD..

A ve KUR da da hareket olması gerekmez mi sayın fibonacci, sadece isbtr nin hareketi bana inandırıcı gelmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    A ve KUR da da hareket olması gerekmez mi sayın fibonacci, sadece isbtr nin hareketi bana inandırıcı gelmiyor.
    Altını dolduran bir haber gelecekse hepsi aynı tepkiyle gider..
    Ama B deki büyük oyuncu A ve kurucudan bağımsız malı yukarı sürebilir..
    Bu birazda oyuncunun hissedeki pozisyonuna bağlı..
    B SPEKÜLATİF OLARAK buradan 100 bine bile gidebilir.A ve kurucu tabi bundan nasiplenir ama aynı oranda gitmeyebilir.Dediğim gibi her hissenin oyuncusu farklıdır...
    Örneğin kurucu 7000 den 100000 ne giderken işB bu hareketi yapamamıştı.Aynı çarpanda gitmedi..
    Örneğin İhlas iştirakı ihgzt tavan olurken diğer iştirakı aynı gün kırmızı kapatabiliyor..
    Veya krdmA tavana giderken krdmD yerinde sayabiliyor..
    Burası borsa..
    Ben hareket BEREKETTİR diyorum..
    Hangisi giderse gitsin hepsini destekler.Belki aynı çarpanla gitmez ama yine suyu hareketlendirir..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..YTD..YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Altını dolduran bir haber gelecekse hepsi aynı tepkiyle gider..
    Ama B deki büyük oyuncu A ve kurucudan bağımsız malı yukarı sürebilir..
    Bu birazda oyuncunun hissedeki pozisyonuna bağlı..
    B SPEKÜLATİF OLARAK buradan 100 bine bile gidebilir.A ve kurucu tabi bundan nasiplenir ama aynı oranda gitmeyebilir.Dediğim gibi her hissenin oyuncusu farklıdır...
    Örneğin kurucu 7000 den 100000 ne giderken işB bu hareketi yapamamıştı.Aynı çarpanda gitmedi..
    Örneğin İhlas iştirakı ihgzt tavan olurken diğer iştirakı aynı gün kırmızı kapatabiliyor..
    Veya krdmA tavana giderken krdmD yerinde sayabiliyor..
    Burası borsa..
    Ben hareket BEREKETTİR diyorum..
    Hangisi giderse gitsin hepsini destekler.Belki aynı çarpanla gitmez ama yine suyu hareketlendirir..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..YTD..YTD..

Halka arzdaki hisse adetlerini bilen varmi. bankanin yayinladigi dokumsnlsri okudum ama Farkli bilgiler var. C tipine cevrilmis halimi mevcut anlamadim

8.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Halka arzdaki hisse adetlerini bilen varmi. bankanin yayinladigi dokumsnlsri okudum ama Farkli bilgiler var. C tipine cevrilmis halimi mevcut anlamadim
    Üç aşağı beş yukarı son lot dağılımları bu şekilde..

Sayfa 98/901 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •