Sayfa 341/901 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by _INVESTOR_ Yazıyı Oku
    Adamlar kademelere kendi yazdıkları

dışında başkasının malı yazılınca kapış kapış

misali eze eze alıyorlar...Birbirlerini eziyorlar resmen...

Takasta mal filan yok kalmadı çünkü...

242K üzerinde 5-10 lot işlem görsün

kimse ne olduğunu anlamadan 600-650K

gündeme gelir tahmini yapmıştık...

Unutmadık dediklerinizi sayın investor

2.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    bence bu sene de temettü olarak banka 3 tl verirse şaşmamak lazım. hazineye devri ve incemeler mart ayı sonu genel kuruluna kesinlikle yetişmez. temettü olayına fazla takılmayın derim. şayet temettü düzelecekse seneye yansıması görülebilir. genel kurula gelmesi için zaman çok dar.
    Burası turkiye olmaz diye birsey yok hersey olabılır işbank ta yapabilir bir anasözlesme tadıle bakar artık ok yaydan cıktı artık
    Devletin elinden olmekse kol kesmek mantıklı

3. Devletin gelir elde etme amacı var yıllar ca verilmeyen temettulerı yasal faizi ile tahsilini ister vermiyorum deme sansı yok karsısında malum parti olmayacak temettu un gercek sahibi var
    Hisseler temettunun gercek sahibini vasiyet e uyulmadı bizimde dava acma yetkimiz yoktu acamadık simdi yetkimiz var vasiyete gore ödenmeyen temettulerı ister

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bi maaşla bi işkur mu alınıyorki uçmasını bekliyorsun. Benjamin toshaklar kağıttan alablir normal bir vatandaş değil.
    Ben bu hareket başlamadan önceki milletin beklentisini kastettim. Ayrıca işkur da demedim genel imtiyazlıları kastettim

5. Millet isbtrde tshtayw cok odaklamiş. Haberlere tepki gelmeyince şok etkisi yapiyor.

Tahtada acayip şeyler donuyor ama benim bilgim bunu cozmeye musait degil. Ama biseylerin oldugu muhakkak yani hisseye talep var ama fiyat yukari gitmiyor. Her koyulan mal satiliyor ama dusukten satiliyor. Surekli birileri tweette sagda solda kotuluyor.

Sonuç odakliyim. Tahta sadece beni motive ediyor. Bu hisse nasil satilir onu bile bilmiyorum.

6. http://arsiv.sabah.com.tr/2006/02/15/gnd107.html

İnce bi detay . Yine 1991 tarihi geciyor içinde...

7. Bu işle ilgili bAkan , yetkili çıksa, kardesim kurucu hisseye uygulanan sermaye tavanı yuzunden vasiyette bElirtilen ödeme hem gerck hem de ttk tdk gibi tuzel kişilerden gasp edilmiştir. Chp de buna seyirci kalmıştır. Lafa gelince Atatürkün vasiyetini yedirmeyiz diyorsunuz, milleti kandırıyorsunuz, vasiyetin belirttiği asli işinizi yapmadınız,yapmıyorsunuz, şeklinde açık ve net bir ifade kullansa. Chp ne diyecek merak ediyorum.
    Muhtemelen de hükümet kanadı bunları diyece, şimdi bombayı attılar chp nin Atatürklü cümlelerini kurduruyorlar.
    Sonra içinde Atatürk gecen cümleleri akp kuracak. Sen Atatürkün vasiyetine ihanet ettin, bu nasıl bir çelişki ki, hem Atatürkün sana verdiği işini yapmıyorsun hem de bu dile getirilince milleti salak yerine koyup , Atamızın vasiyeti diyorsun, diyecek.
    Dikkat ederseniz chp hiç ayrıntıya girmiyor. Retorik laflar ediyor sadece. Hatalarının farkındalar.

8. Kesinlikle..
     Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Bu işle ilgili bAkan , yetkili çıksa, kardesim kurucu hisseye uygulanan sermaye tavanı yuzunden vasiyette bElirtilen ödeme hem gerck hem de ttk tdk gibi tuzel kişilerden gasp edilmiştir. Chp de buna seyirci kalmıştır. Lafa gelince Atatürkün vasiyetini yedirmeyiz diyorsunuz, milleti kandırıyorsunuz, vasiyetin belirttiği asli işinizi yapmadınız,yapmıyorsunuz, şeklinde açık ve net bir ifade kullansa. Chp ne diyecek merak ediyorum.
    Muhtemelen de hükümet kanadı bunları diyece, şimdi bombayı attılar chp nin Atatürklü cümlelerini kurduruyorlar.
    Sonra içinde Atatürk gecen cümleleri akp kuracak. Sen Atatürkün vasiyetine ihanet ettin, bu nasıl bir çelişki ki, hem Atatürkün sana verdiği işini yapmıyorsun hem de bu dile getirilince milleti salak yerine koyup , Atamızın vasiyeti diyorsun, diyecek.
    Dikkat ederseniz chp hiç ayrıntıya girmiyor. Retorik laflar ediyor sadece. Hatalarının farkındalar.

Sayfa 341/901 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •