Sayfa 835/902 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by marabadan Yazıyı Oku
    Bu hafta İşkur 6 milyon sınırına dayandı. Bir maşallahı haketti doğrusu. İki ayda 6 kat yaptı. Dahada yükseleceği alıcılardan belli. Ama artık İşkur sahibi de İşA sahibi gibi hissesinin değerini anlamaya başladı. Pek kolay satmayacak gibi. Ama yine de bu fiyatlar fena değil. Kısa vadeli düşünen varsa bu fiyatlar değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Geçen hafta marslı üstadın ortaya attığı, bir ay işlem yapılmadığı için İşa serbest marja geçecek teorisi de maalesef pratikte hayata geçmedi. Serbest marja geçseydi İşA da belki satış gelebilirdi. Ama bu da olmayınca, günde hayli alıcı olmasına rağmen İşa sahipleri haklı olarak 800 bin gibi komik rakamlara hisselerini satmak istemiyorlar.

İşB ise 400 binleri kendine dinlenme noktası gibi belirlemiş duruyor. Herkes süreçle ilgili yeni bir kap bekliyor bir sonraki aşama için. Ama daha yıl sonuna kadar sürecin işleyeceği banka tarafından söylenmişti. O yüzden heran ne olacağı belli olmaz tabii.

Marslı üstat bu arada iş bankası altının hayırlı olsun. Bildiğim kadarıyla o altınlar iş bankası personeline ve iş bankası emeklilerine verildi. Senin de iş bankasıyla bağın var belli. Ama hakkettin altınını. İş bankası kapı gelmeden önce millete işkurları sattırmak için baya uğraşmıştın. O yüzden banka seni seviyor belli. Ama gözümüz yok. Allah daha çok versin inşallah.

Santino üstat seni de takdir ediyorum doğrusu. Buradan çok sabırsız ve bazen de kötümser birisi olarak gözüküyorsun. Bu imajınla ben şimdiye kadar, hele rakamlar bu yükselmişken, elindekileri çoktan satarsın diye düşünüyordum. Ama hala burada yazdığına göre demek ki hala tüm sabırsızlığına rağmen satmamışsın. Demek ki sen de bu hikayenin sonuna kadar gidecek müebbetlik hissedarlardansın.

Herkes sabrının karşılığını bulur inşallah.
    Sabırla beklemeye devam, bekleyenlere eskilere selam. Bu hissede son 5 yılda ne oyunlar döndü, her türlü oyuna rağmen bekleyenler büyük sonu görmeye hak ettiler. Bu arada çok eskilerden satanlar da oldu. Sona az kaldı inşallah. Nasibimizi bekliyoruz.

2. 6,710,000...durmak yok yola devam

3. 6710 veriyor elin adamı büyük para

4. Helal olsun dayıoğluüüü

Sayfa 835/902 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •