Sayfa 865/902 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Susurluklu peynirci ile yazışmalar silinmiş. Dün de telegramda Erkan bey ve bir arkadaşın yazışmaları silinmiş.
    Ayrıca sana bundan sonra hem Uzaylı hem de Kopyacı diyeceğim.
    Ama veyayı ve yapmışsın��
    moderatör siliyor.az gelişmiş beyninle ona buna isim takacak kadar düşük kalitede bir insansın.Benim kim olduğumu çoğu hissedar bilir.marslı10 nickinin ardına saklandığımı filan mı düşünüyorsun anlamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    moderatör siliyor.az gelişmiş beyninle ona buna isim takacak kadar düşük kalitede bir insansın.Benim kim olduğumu çoğu hissedar bilir.marslı10 nickinin ardına saklandığımı filan mı düşünüyorsun anlamadım.
    Muhabbet zevkli olsun diye koyuyorum isimleri. Bir de unutmamak için. Az gelişmiş beyin derken de bir dünyalıya göre zekam iyidir. Ama uzay ölçü birimini bilmiyorum tabi

3. Okacha bile bu kadar bıktırmadı en azından adamın görüşü belliydi savunuyordu.
    849 dan 865 e kadar yapılan yorumlar hakkaten gereksiz ve zaman kaybı.
    Hala neyi diretiyor ne anlatmak istiyor belli değil.
    Daha fazla da darlamanın lüzumu yok. Tadı kaçtı suyu çıktı.

4.  Alıntı Originally Posted by Fossil86 Yazıyı Oku
    Okacha bile bu kadar bıktırmadı en azından adamın görüşü belliydi savunuyordu.
    849 dan 865 e kadar yapılan yorumlar hakkaten gereksiz ve zaman kaybı.
    Hala neyi diretiyor ne anlatmak istiyor belli değil.
    Daha fazla da darlamanın lüzumu yok. Tadı kaçtı suyu çıktı.
    Ben sadece yanlış bişeyler yazıldığında doğrusunu yazıyorum. Dileyen başkasına inanır. Dileyen de benim yazdığıma. Burası serbest bir platform değil mi. Ne anlattığımı anlamak istememişsin demek ki. Yazarken çok açık yazıyorum çünkü. Darlanmana da gerek yok. Tadında suyunda yerinde olsun. Benden kimseye zarar gelmez İHTİYAR

5. Dünyalı senin yaptığın ya kötü niyet yada trollemek yorum felan değil adamlar aracı kuruluşu aradık 10 milyon kap olmadan teknik olarak alıcı girilemiyor diyor ısrarla başka yerlere çekiyorsun her konuyu

6.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Dünyalı senin yaptığın ya kötü niyet yada trollemek yorum felan değil adamlar aracı kuruluşu aradık 10 milyon kap olmadan teknik olarak alıcı girilemiyor diyor ısrarla başka yerlere çekiyorsun her konuyu
    SANTİNO ben de aradım aracı kurumumu alınabilirde satılabilirde dedi.sizinkiler de olmaz dedi buraya kadar tamam. ama bana kötü niyet ya da trollemek diyorsun. ben de şimdi bunu senin yazma gayeni anlamak için düşündüğümde sanki alıcı var da kapa takıldığı için alınamıyor algısı oluşturma gayen olarak okuyorum. diyelim benim aracı kurum beni yanılttı. pazartesi 9.000 altı satıcı vardı yine alan olmadı. ben bunu söylüyorum. benim ki sadece sizin yanıltmalarınızı düzeltme gayesi.

Sayfa 865/902 İlkİlk ... 365765815855863864865866867875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •