Sayfa 222/902 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by oktay4820 Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı günler dilerim.iskur ve isbtr de pozisyon aldım,2 yıldır bekliyorum.En fazla 3 ay içinde bu süreç netleşir diye düşünüyorum.2 yıl önce bir rüya görerek evimi satıp bu yatırımı yaptım.rüyamda işkur 6 milyon,işatr 5.5 milyon,isbtr 330 tl olarak sattığımı görmüştüm.Rüya ile amel edilmez ama ben yaptım.Hayırlısı inşallah.
    Allah hayırlısını versin inşaallah..
    Hepimizin bir rüyası bir hayali ve beklentisi var.İnşaallah hepimiz beklediğimizin fazlasını buluruz..
    Unutmayalım ki gerçekler hayallerle başlar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by oktay4820 Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı günler dilerim.iskur ve isbtr de pozisyon aldım,2 yıldır bekliyorum.En fazla 3 ay içinde bu süreç netleşir diye düşünüyorum.2 yıl önce bir rüya görerek evimi satıp bu yatırımı yaptım.rüyamda işkur 6 milyon,işatr 5.5 milyon,isbtr 330 tl olarak sattığımı görmüştüm.Rüya ile amel edilmez ama ben yaptım.Hayırlısı inşallah.
    Cok guzel gormussun suan. Cok sevindim. Ruyana inaniyorum Allahin izniyle. 😉

3.  Alıntı Originally Posted by oktay4820 Yazıyı Oku
    Kardes pardon 2 yil evvel bu hisselerin 3unun toplami 10 bin idi 10 bin için evmi sattin

4.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Kardes pardon 2 yil evvel bu hisselerin 3unun toplami 10 bin idi 10 bin için evmi sattin
    3 ünün toplamı nerede 10 bin miş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Selamın aleyküm
    Yaklaşık bi haftadır sürekli çevreden duyumlar geliyor ne kadar doğrudur yanlıştır bilmiyorum sadece duyduğumu aktarmak istedim.Devletin kısa zamanda el koyacağı söyleniyor ve işbtr 300 bin ile 400 bin arasında bi fiyatla imha edileceği konuşuluyor bana biraz yüksek bi rakam geldi burada ki bilgili arkadaşların da fikrini almak istedim bu parayı işbtrye verirlerse işatr ve işkurun fiyatı çok daha yüksek olur mesela işatr 20 kat fazla alsa 8 milyon gibi rakamlar konuşulur bilemiyorum burda mutlaka ekonomi olarak benden daha iyi bilenler vardır böyle bi fiyat bana çok mantıklı gelmiyor. Kwon gibi fibonacci gibi marslı gibi ve daha aklıma gelmeyenlerin fikrini merak ediyorum bu fiyatlar sizce mümkün mü yanlış hatırlamıyorsam 29000 tane işbtr var toplamda tamam çok büyük kısmı banka da lakin yine de 400 bin gibi bi rakam yekün de çok büyük bi rakam olmaz mı ? Ytd...

6. Kardeş az bekle bu rüya çok hayırlı bitecek inşallah

7. dayi cook ifuruyorlar keske ama hedef vermek yanlis olur.kariniza bakin isbtr 60 80 olabilir atr ve kurucu 500 olsun .keske olsa ust rakamlar YTD

8. SPEKULASYONDAN CIKMAK LAZIM.YOKSA YATIRIMCI OLURSUNUZ. S O R OZ demis

Sayfa 222/902 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •