Sayfa 573/901 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by dersp2323 Yazıyı Oku
    İki yıl öncede yazdım 10 yıl öncede. Banka, mevcut iktidar işbaşında olduğu sürece kurucu hisselerde değişen bir durum olmaz. Sadece ekran fiyatı değişir. Zaten o fiyatlarda hiç kimseyi tatmin etmez. En iyi ihtimalle üçyıl daha beklemek gerekecektir. Kurucu olanlar için sorun yok 20 yılda olsa işin sonunda kazançlı çıkarlar. Ama b ve a hisseleri HİPER enflasyona yenik düşecekler.
    çok doğru bir tespit.

2. Farkındaysanız b hisselerle çok fazla uğraşmıyorlar.İstedikleri kurucu hisseler. B nin zaten neredeyse tamamını ele geçirdiler.9 adet b ye bir kurucu, 6 adet b ye de bir A denk geliyor.(Bu arada b de olanlar içinde kur yada a ya geçmek iyi bir fırsat gibi gözüküyor) Anormal bir durum. Tek yol sadece çok az olan A hisseleri ile planlarını bozmak. Bu sayede iskurda da daha fazla fiyatı aşağı çekemezler.

3.  Alıntı Originally Posted by ZG1453 Yazıyı Oku
    Ne anlatacaktı ki tarih mi verecekti...

Herkesin beklentisi hazineye devrinden yana...
    Iktidarı sevsin yada sevmesin videonun özeti bu bence😉
    Bilinen şeyleri tekrar etmiş onu demek istedim. Tarih verseydi o video orada olmazdı

4. 500 lerde alıcılı kapanmadan sonra 3 günde 3 taban.. Ben işlemlerin karşılıklı olduğunu düşünüyorum. Alıcı veya satıcıda tanıdığı olan var mı? Moral bozma operasyonları...Sürekli alıcı gelse satan olmayacağı gibi fiyatı da yukarı çıkacaktı. Panikletip satıcı getirmeye çalışmak tam bir algı operasyonu. Ama alıcılar artık beklemeye başladı.. Yarını görmek lazım. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. karşılık falan yok işlemlerde. gerçek bir insan satıp diğeri alıyor.. serbest piyasa..

6.  Alıntı Originally Posted by iskulelerimagduru Yazıyı Oku
    karşılık falan yok işlemlerde. gerçek bir insan satıp diğeri alıyor.. serbest piyasa..
    bildiğiniz bir şey var herhalde sözlerimi geri alıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. bankanın sayfasında atr ile ilgili madde değişikliği ve değerlendirme hakkındaki haberi yorumlayacak arkadaş var mı dır.

8.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    bankanın sayfasında atr ile ilgili madde değişikliği ve değerlendirme hakkındaki haberi yorumlayacak arkadaş var mı dır.
    Link vermeniz yada konu ile ilgili yazıyı kopyalamanız mümkünmü?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 573/901 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •