Sayfa 696/902 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7210 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Santino sana birşey sorucam derdin ne ?
    Ben 6 7 yıllık yatırımcıyım çevrendeki çakallarla beni karşılaştırma.

2. Dünya senin etrafında dönmüyor kişiselleştirip laf konuşma ozaman bendede var hisse hayırdır senin derdin ne

3. Alan gerçek satan gerçek. Dahada birşey demiyorum.

4. Sn.Santino tartışmaya hiç gerek yok.size bir önerim var.. madem elinizde hisse var..
    13.55 de tahtada 1 lot tavandan alıcı vardı..sizde elinizdeki hisseyi 17.55 de tavandan satışa koyun..
    şayet işlem olmazsa ve sizin lot satışta kalırsa..sizin sayenizde hem alıcıların
    sahte olduğu ortaya çıkar hemde siz haklılığınızı ispat etmiş olursunuz.
    Not.Ben işbtr yatıcımsıyım ve burayıda devamlı izliyorum.. bir öneri sadece..polemiğe girmem .

5. ya arkadaşlar neyin tartışmasını yapıp boşuna kendinizi geriyorsunuz..ortada milyona dayanmış bir hisse var ve bu fiyattan da bir değil 4-5 tane alıcı var.. oturup sakince bekleyin..50 bin TL den beri aynı gereksiz muhabbetler.. BU HİSSE ÖYLE YADA BÖYLE AMA BUGÜN AMA YARIN İMHA E Dİ LECEK.. Allah'ın izni ile.. )) imha edilirken de imha bedelini yılda 15 milyar kar eden bir bankayı ve ekürilerini düşünerek yapın..

6. Bu satışlar elbette gerçek neticede 1 satan var bir de alan Örneğin mke333 satar mke444 alır. Cep to cep de olur (Kesinlikle böyle olduğunu iddia etmiyorum.) Bunun kaydını ekran görüntüsünü paylaşmaya da gerek yoktu Neticede böyle yapılarak güzel toplandı mi toplandı. Kendi çevremden biliyorum tebrik ederim tarihi şekilde profesyonelce hareketler. Eee bu hisseye de böylesine profesyonel tahtacı yakışırdı. Ama satanlar da şöylesine bir izliyorlardır acabaaaaa mı diye. Nasibimizde olana talibiz. Büyük hisseye büyük düşünenler yakışır. Hikâyenin sonunu beklemeye devam....

7.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Bu satışlar elbette gerçek neticede 1 satan var bir de alan Örneğin mke333 satar mke444 alır. Cep to cep de olur (Kesinlikle böyle olduğunu iddia etmiyorum.) Bunun kaydını ekran görüntüsünü paylaşmaya da gerek yoktu Neticede böyle yapılarak güzel toplandı mi toplandı. Kendi çevremden biliyorum tebrik ederim tarihi şekilde profesyonelce hareketler. Eee bu hisseye de böylesine profesyonel tahtacı yakışırdı. Ama satanlar da şöylesine bir izliyorlardır acabaaaaa mı diye. Nasibimizde olana talibiz. Büyük hisseye büyük düşünenler yakışır. Hikâyenin sonunu beklemeye devam....
    Aynen tabiki canım bazı tahtacılar mal çünkü neden günlük 300 milyonluk hacim olan tahtada işlem yapmak varken en hareketli döneminde dahi aylık 10 milyon işlem olan tahtada işlem yapmasınlar 😂 Aynen santino borsada bulunan 400 hisse de de tek bir sahte okey bulamazsın ama bizim masada sahte okey dolu 😂 Aynen oflu sende haklısın burdaki küçük yatırımcıyı korumak istiyorsun sonuçta burdaki insanların sözüne aldanıp allah muhafaza küçücük portföyüyle gidip 1 milyonluk hisseyi alırlar filan vicdan yaparsın 😂 bir hikaye var cehennem hikayesi türklerin çukuruna zabani koymuyorlar sizinkide o hesap.

8. Güzel bir haber geldi sanki
    Bedelsiz hisse verip kâr kasaya aktarılacak sonrası kurucu hisse çağrısı İçin gerekli parayı hazırlayıp ver mehteri

Sayfa 696/902 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •