Sayfa 465/901 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    Nebo58 kardeş elinde bu hisseden var mı?
    Veya almayı mı düşünüyorsun?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Eeee o zaman niye bu kadar dert ediyon 10 işkur un varmış.Sen ununu elemiş eleğini asmışsın
    )))))))

3. Sn btrbtr ben burada yorum yaptıkça, olumsuz karşılanıyor. Ben aslında korkularımı paylaşıyorum. Yenisini alacak gücüm de yok. Herkes kadar ben de imhasını istiyorum.
    Ama o kadar çok “dümen” dönüyorki her alanda... korkuyorum. Ve korkularımı paylaşıyorum. Hepsi bu.

4.  Alıntı Originally Posted by nebo58 Yazıyı Oku
    Sn btrbtr ben burada yorum yaptıkça, olumsuz karşılanıyor. Ben aslında korkularımı paylaşıyorum. Yenisini alacak gücüm de yok. Herkes kadar ben de imhasını istiyorum.
    Ama o kadar çok “dümen” dönüyorki her alanda... korkuyorum. Ve korkularımı paylaşıyorum. Hepsi bu.

Allah herkesin gönlüne göre versin Kardeş...Aynı korku herkeste var millette sanırım bundan ve işin gecikmesinden dolayı gergin...
    Ben saf dışı kalmamız konusunu düşünmüyorum.Biz devede kulagız sözü doğru.Munzam sandık ve devlet bu işten birşeyler elde edecekse bizi kimse görmez.Devede kulağız yani.Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    Allah herkesin gönlüne göre versin Kardeş...Aynı korku herkeste var millette sanırım bundan ve işin gecikmesinden dolayı gergin...
    Ben saf dışı kalmamız konusunu düşünmüyorum.Biz devede kulagız sözü doğru.Munzam sandık ve devlet bu işten birşeyler elde edecekse bizi kimse görmez.Devede kulağız yani.Yatırım tavsiyesi değildir.

Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.
    Yalnız olmadığımı ve anlaşıldığımı hissetmek çok güzel.

6. CHP nin elinde her grup hissenin yüzde 28 oranında adet olarak var.1000 adet atrnin 280 adeti 2452 adet kurun 604 gibi yaklaşık olarak

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    CHP nin elinde her grup hissenin yüzde 28 oranında adet olarak var.1000 adet atrnin 280 adeti 2452 adet kurun 604 gibi yaklaşık olarak
    daha dün hisseyi alan kağıdın yedi ceddini biliyor, imalattan alanın bilgisi eksik hayret değil mi hemşerim.

8. Kayserili bir mülkü beğenmiş malsahabını bulmuş tam pazarlık için konuşmaya başlayacak sormuş hele gardeş malı sen mi aldın atadan mı kaldı? Adam demiş atadandır hele demiş otur o zaman senle pazarlık olur. Teşbihde hata olmaz demem odur ki Parasıyla yatırım için alanın bilmesinden daha doğal bir şey göremiyorum.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Sayfa 465/901 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •