Sayfa 444/900 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 7198 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. az önce gördüm, bloomberg tv de işa işb, iş c nin fiyatını alt yazıdaki bant da yürüyor. fakat bizim iş kur fiyatı yazmıyor.
    acaba diyorum, işkuru bilerek mi unuttıurulmaya çalışılıyor.
    çünki iş b çoğunluğu bloomborg tv nin ortağı cinerlerin elinde.

2. Kim neyi neye göre fiyatlıyor belli değil.

520 bin eşleşme var. E be kardeşim... acaba sen bizim görmediğimiz neyi görüyorsun da. Hangi korku ile yada sebeple en az 3-5 milyon olacak hisseni 520 bin TL ye vermek istiyorsun.. ne tuhaf işler göreceğiz. Aynı şey isbtr için geçerli..

3. Satanda kendince haklı belkide. Hükümet 10 güne kadar bu işi bitireceğiz diyor. 12 gün ve hala hükümetten bir eylem planı yok. Millet sıkıldı usta. Ben de sıkıldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. investte bol takipcili refik aslan diye bir medyum var ,hisseler ile ilgili kanun 3 haziran çarşamba günü saat 11 de meclise gelecek demiş
    Son düzenleme : tolga41; 28-05-2020 saat: 23:06.

5.  Alıntı Originally Posted by tolga41 Yazıyı Oku
    investte bol takipcili refik aslan diye bir medyum var ,hisseler ile ilgili kanun 3 haziran çarşamba günü saat 11 de meclise gelecek demiş
    Bu onun 3. Çarşambası yani çok ümit bağlamayın. Genel kurula da katıldım demişti ama katılanlar arasında adı yoktu

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Satanda kendince haklı belkide. Hükümet 10 güne kadar bu işi bitireceğiz diyor. 12 gün ve hala hükümetten bir eylem planı yok. Millet sıkıldı usta. Ben de sıkıldım.

Sayın Black broker, siz işkur hissedarı mısınız işbtr mi? Burada yıllardır bekleyen kurucu hissedarlar var. Sıkıldım derken ne zamandan beri bekliyorsunuz, maliyetiniz nedir? Eski forumdan beri maliyeti 7k olan çok değerli ve kaliteli işkur yatırımcıları vardı. Halen de sattıklarını düşünmüyorum. Forumun kalite seviyesi çok üst seviyedeydi. Uzaktan seyrediyorlardır bir kısmı. Sizi de çok eskilerden tanımıyorum. Bu isimle yazmıyordunuz. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Eğinli24 Yazıyı Oku
    Sayın Black broker, siz işkur hissedarı mısınız işbtr mi? Burada yıllardır bekleyen kurucu hissedarlar var. Sıkıldım derken ne zamandan beri bekliyorsunuz, maliyetiniz nedir? Eski forumdan beri maliyeti 7k olan çok değerli ve kaliteli işkur yatırımcıları vardı. Halen de sattıklarını düşünmüyorum. Forumun kalite seviyesi çok üst seviyedeydi. Uzaktan seyrediyorlardır bir kısmı. Sizi de çok eskilerden tanımıyorum. Bu isimle yazmıyordunuz. Saygılar.
    Sayın Eğinli24 ben sesli sesli bazan kızıyorum öyle. Allah’ın izni ile ne olursa olsun sonun sonunu bekleyecek olanlar kervanındayım bende. Sadece kazıp serzenişte bulunmuştum.

8. B ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, biraz zararlı bir alış veriş oldu ama nasip, önemli olan trene tekrar binebilmekti çok şükür oldu.

Sayfa 444/900 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •