Sayfa 748/902 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Hocam isb var bendede. bize verecekler i bedelsiz lot başı komik bi rakam olan 4 isc degilmi. Verseler ne vermeseler ne.56 krslik temettü gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Vetxxx Yazıyı Oku
    Hocam isb var bendede. bize verecekler i bedelsiz lot başı komik bi rakam olan 4 isc degilmi. Verseler ne vermeseler ne.56 krslik temettü gibi
    Temettü boş iş bence imha gerekiyor.

3. yakında çantadan tavşan çıkar mı...? ona bakmak lazım....

4.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    yakında çantadan tavşan çıkar mı...? ona bakmak lazım....
    Hadi inşaallah hiç bu kadar ümitli olmamıştım 🙏

5. Hakkı zamanında verilmemesine neden olan da, şimdi yemek isteyen aynı yere hizmet ediyor. Türk, Türk Devleti ve Atatürk düşmanlığı üzerinden çelişkiye düşmeyiniz. Türkiye Cumhuriyeti ve kurucularının hakkını zapt edenler, edenlerin yaptığını bilip tekrar tekrar yemek isteyenler, yedirmezler kimseye. Kriptolar her şeyin açığını bulduğunu zannediyor. Niyeti ölçüsünde verilecek her şey... Merak etmeyiniz. Davanıza güveniyorsanız, çok değerli düşündüğünüz hissenin satışını karşılasanıza. Davanıza çelişkili bir durum mu oluştu. İşaret mi alıyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Hakkı zamanında verilmemesine neden olan da, şimdi yemek isteyen aynı yere hizmet ediyor. Türk, Türk Devleti ve Atatürk düşmanlığı üzerinden çelişkiye düşmeyiniz. Türkiye Cumhuriyeti ve kurucularının hakkını zapt edenler, edenlerin yaptığını bilip tekrar tekrar yemek isteyenler, yedirmezler kimseye. Kriptolar her şeyin açığını bulduğunu zannediyor. Niyeti ölçüsünde verilecek her şey... Merak etmeyiniz. Davanıza güveniyorsanız, çok değerli düşündüğünüz hissenin satışını karşılasanıza. Davanıza çelişkili bir durum mu oluştu. İşaret mi alıyorsunuz?
    demekki o ısatr ler senin

7. malını tavandan satışa koysa alacaklar belki de. tabana yazmaktan yorulmuyor hergün

8.  Alıntı Originally Posted by Vetxxx Yazıyı Oku
    demekki o ısatr ler senin
    Ben de 1 tane var, tahtaya bile bakmıyorum. Tavana yakın bir yerden koydum. 1919 ile biriyor. Çok değerli olduğunu düşünenlere lafım... Tabana koyan ben değilim. 1 adet var. Hile yok, hurda yok,,, Tanrı Türk, Türk Devleti ve Atatürk düşmanlarını gerekli cezayı verecektir. Gördük, anladık, raporluyoruz. Gereğinin yapılmasını talep ediyoruz. Çelişki biz de değil. Netiz. Çelişki, Din, Ticaret, Siyaset üçgeninde olup bu ülkenin bütününü bozan devşirmelerde. Alet olmam. Alsınlar. Diyorum ki bu konuyu buraya getirip ilgili matematiği yapan zamancılardır,,, biz Türkçü Atatürkçü’ler sisteme çarkı sokmakla mükellefiz… #YurttaSulhCihandaSulh #YaİstiklalYaÖlüm #Sirius

Sayfa 748/902 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •