Sayfa 884/901 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    bizler yıllardır buradayız, 700. 800 den alanlar paraları var ki alıyor, gariban almıyor, borsa da kağıt önünde sonunda yüksekten de olsa aldığın fiyata gelir, sabır edenler kazandı, aldığımdan bu yana kağıt 25 kat artmış, bana yeter de artar, alanlar da kazanacak, ama sen pimpirikli oldukça geceleri uyuyamayacaksın. kazansan da sağlığından çok şey kaybetmiş olacaksın. bizler yatırımcıyız.
    Doğru. Borsacılar gibi satmadıkça zarar etmiş olmuyorsunuz. Ama silmezsen bu yazdıklarını o 25 kat artmayı sana hatırlatacağım. 😁

Tabi şu anda bile zarar edenler ayrı. Allah onlara yardım etsin. Gerçi gariban değillermiş. Neyse benden söylemesi.

Ayrıca beni dert etme. Ben 10 da uyuyup 7 de kalkarım. Çünkü ben hiç gariban değilim. Ve de hiç salak değilim. Pinpirikli hiç değilim. Sussususuruklu da hiç mi hiç değilim. 😁

2. Herkes maskesini taksın.

Telegramda GAZ dan geçilmiyor.

Gariban olmasanızda dikkat edin derim.

3.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Herkes maskesini taksın.

Telegramda GAZ dan geçilmiyor.

Gariban olmasanızda dikkat edin derim.
    Alanın aklını s.......Çalanin da yedi ceddini s..,. Hırsızların yedi duvelini s...... NOKTA..

4.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    Doğru. Borsacılar gibi satmadıkça zarar etmiş olmuyorsunuz. Ama silmezsen bu yazdıklarını o 25 kat artmayı sana hatırlatacağım. 😁

Tabi şu anda bile zarar edenler ayrı. Allah onlara yardım etsin. Gerçi gariban değillermiş. Neyse benden söylemesi.

Ayrıca beni dert etme. Ben 10 da uyuyup 7 de kalkarım. Çünkü ben hiç gariban değilim. Ve de hiç salak değilim. Pinpirikli hiç değilim. Sussususuruklu da hiç mi hiç değilim. 😁
    kağıdın 8 mln 37 bin satışa gelmiş, ağla firuze

5.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    kağıdın 8 mln 37 bin satışa gelmiş, ağla firuze
    Keşke olsa. Ama alan olmadığına göre 8.037 değil. Serbest marj olsa kaça düşer sen onu düşün. Neticede 5-10 kağıtla bu fiyatlara geldi. Satış oldukça bunlar gerçek değil diyorsunuz ya. Yükselişte gerçek değildi belki. 650 den çıkabildiyse 650 ye de inebilir. Hayaller ile realiteler uymayabiliyor.

6. Dünyalı bu sayfada yazman için kafana biri silah mı dayıyor.İnanmadığın bir konu hakkında bu kadar olumsuzyazı yazman burada negatif bulut yayman hiç normal değil.Elinde senet varsa taban, tavan farketmez satarsın bizde kurtuluruz sende.

7. 5.5 milyonnnnnn

8.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    5.5 milyonnnnnn
    Yarın özelden yaz. Halledelim. Ama almazsan deşifre ederim almadığını.

Diğerleri öyle yaptı çünkü almadı.

Sayfa 884/901 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •