Sayfa 721/902 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Arkadaşlarım adına sağolun.Hazirlandigimizi söylemiştim.Genel kurulda sorularımıza cevap alamadik Yazılı olarak cevap vereceklerini söyledi ler.Ataturkun vasiyeti konusundaki sorularımız tutanaklara gecirilmemis.Daha başka konularda özellikle uyarmamiza rağmen tutanaklar da yok.Adnan Balı bey hukuk orda başvurun dedi.Çok bekletmiyecegiz.
    Bankanın genel müdürü sermaye arttırımının ne kadar yapılacağından bi haber daha önündeki kağıtta yazanı okuyamıyor
    Liyakat önemli tabi
    İşi ehline vermekte
    İşbankasını babalarının çiftliğine çevirmişler gibi geldi bana arpalık olmuş sanki kaptırmamak için uğraşıyorlar ama son çırpınışları

2.  Alıntı Originally Posted by arda602 Yazıyı Oku
    Bankanın genel müdürü sermaye arttırımının ne kadar yapılacağından bi haber daha önündeki kağıtta yazanı okuyamıyor
    Liyakat önemli tabi
    İşi ehline vermekte
    İşbankasını babalarının çiftliğine çevirmişler gibi geldi bana arpalık olmuş sanki kaptırmamak için uğraşıyorlar ama son çırpınışları
    Adnan Bali biz tezgahımızı kurduk bunu yasalara da uydurduk. Yatırımcı umrumuzda bile değil deyip kendi menfaatlerini koruma derdindeler. Bunlara hala göz yumanlara hakkımı helal etmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Fossil86 Yazıyı Oku
    Adnan Bali biz tezgahımızı kurduk bunu yasalara da uydurduk. Yatırımcı umrumuzda bile değil deyip kendi menfaatlerini koruma derdindeler. Bunlara hala göz yumanlara hakkımı helal etmiyorum.
    yasalara uyan bir tarafı yok.bunu lehimize cevirince ödiyecekleri tazminatları düşünsünler...

4. Mahkeme hep reddediyor ama açılan davaları😡

5.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Mahkeme hep reddediyor ama açılan davaları��
    onlar senin duydukların.duymadıkların ?

6. Kazanılmış dava varsa söyle bizde bilelim

7. ben işbankasının yerinde olsam bugun işatr 600 bin işbtr ye 150 bin işkur a 2 milyon verip 10 m,lyar tlye bu işi çözerim. kasada deli gibi para var topla geç. satmak için sıraya girer sahipleri

8.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    ben işbankasının yerinde olsam bugun işatr 600 bin işbtr ye 150 bin işkur a 2 milyon verip 10 m,lyar tlye bu işi çözerim. kasada deli gibi para var topla geç. satmak için sıraya girer sahipleri
    Çapsız çapsız Konuşma Abidin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 721/902 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •