Sayfa 550/902 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. birde şunu söyleyeyim işc zannedersem 1987 de borsada işlem görmeye başlıyor. elinde işatr ve işbtr olanlarda şimdi diyorki bana temettü haksızlığı yapılıyor. kardeşim siz bu işb ve işa ları 1986 yılında mı aldınız? o zaman almış olsanız size işç üzerinden haksızlık yapılıyor deme hakkına sahipsiniz. adam gelmiş 50bine işb 200bine işa almış yok efendim bana haksızlık yapılıyor diyor bunun akla mantığa uyan tarafı yoktur. işkur da aynı durumda 1991 yılında bu kısıtlama gelmiş. daha önceden sahip olanlar acaba zamanında yüzde 10 kardan payını almışmı? varmı aramızda dedesinden işkur kalan? adam amış 400 binde işkur 1 ay önce yokbana haksızlık yapılıyor yok temettüm ödenmiyor. yok öyle yağma dün aldın bugün milyonlar senin olsun!!!

2. Sn. borsa_simsarı,

Dedesinden, halasından kalanlar
    da var...
    Hatta alış maliyeti de var...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bu eğer gerçekse ve sende de bu işkur varsa sen konuş Sn. Nebo58.

4.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    birde şunu söyleyeyim işc zannedersem 1987 de borsada işlem görmeye başlıyor. elinde işatr ve işbtr olanlarda şimdi diyorki bana temettü haksızlığı yapılıyor. kardeşim siz bu işb ve işa ları 1986 yılında mı aldınız? o zaman almış olsanız size işç üzerinden haksızlık yapılıyor deme hakkına sahipsiniz. adam gelmiş 50bine işb 200bine işa almış yok efendim bana haksızlık yapılıyor diyor bunun akla mantığa uyan tarafı yoktur. işkur da aynı durumda 1991 yılında bu kısıtlama gelmiş. daha önceden sahip olanlar acaba zamanında yüzde 10 kardan payını almışmı? varmı aramızda dedesinden işkur kalan? adam amış 400 binde işkur 1 ay önce yokbana haksızlık yapılıyor yok temettüm ödenmiyor. yok öyle yağma dün aldın bugün milyonlar senin olsun!!!
    Yonetım adam gibi temettu odeseydı veya cagrı yapsaydı imha etseydi
    Borsa da yatırım yapan kişi arastırıp alır bekler ilerde olabilecek degısım donusum e yatırım yapar biz de bilirdik ısctr ye almasını herkes gibi düşünmek size deger katmaz
    Yanlıs bir düşünce bir hısse yı aldıgın zaman tum hakları ile alırsın
    1924 te kuran servet koyan ve 4 yıl once 7 bin TL veya bugun 400 bin TL ye alan arasında hıc bir fark yok
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    Bu eğer gerçekse ve sende de bu işkur varsa sen konuş Sn. Nebo58.
    Gerçek tabi ki...
    Yatırım hesabı ISKUR ekran görüntüsü...

6.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    birde şunu söyleyeyim işc zannedersem 1987 de borsada işlem görmeye başlıyor. elinde işatr ve işbtr olanlarda şimdi diyorki bana temettü haksızlığı yapılıyor. kardeşim siz bu işb ve işa ları 1986 yılında mı aldınız? o zaman almış olsanız size işç üzerinden haksızlık yapılıyor deme hakkına sahipsiniz. adam gelmiş 50bine işb 200bine işa almış yok efendim bana haksızlık yapılıyor diyor bunun akla mantığa uyan tarafı yoktur. işkur da aynı durumda 1991 yılında bu kısıtlama gelmiş. daha önceden sahip olanlar acaba zamanında yüzde 10 kardan payını almışmı? varmı aramızda dedesinden işkur kalan? adam amış 400 binde işkur 1 ay önce yokbana haksızlık yapılıyor yok temettüm ödenmiyor. yok öyle yağma dün aldın bugün milyonlar senin olsun!!!
    kısmen katılıyorum.. katıldığım kısım "adam gelmiş 50bine işb 200bine işa almış yok efendim bana haksızlık yapılıyor diyor bunun akla mantığa uyan tarafı yoktur." bu arkadaşlar nebo58 nickli arkadaştan daha çok mağdur gibi davranıyorlar bu yanlış...! Bu arada işbank allahtan böyle bir haksızlık yapmış ki biz bu hisseleri alabilmişiz. 1990 yılındaki gibi temettü ödemelerini tıkır tıkır yapıyor olsalardı biz bunu sadece rüyamızda görürdük.....
    Hak haktır... Elbet düzeltilecek, bahanesi belki holding olacak, belki bir kanun, belki de zamanı hiç beklemediğimiz bir gün KAP haberiyle gelecek.
    Unutmayın bugün borsa kapandı hedefimize 1 gün daha yaklaştık..

YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    HİSSE SENEDİ NE DEMEK BORSADA İŞLEM YAPMAK NE DEMEK ABİSİ ÖNCE ONLARI ÖĞREN DE GEL BU HİSSE 4,5 TL DEĞİL HEEE nereye yazdığını biliyon mu algı yapıyor desem o kadar da değil git köşede oyna burda sana yer yok abissiii yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bir öneri...

Paylaşımlar için bir whatsapp grubu kuralım.

Koşul...?

Whatsapp grubuna katılmak isteyenler, grubu kuracak numara ile elindeki “kurucu hisseyi” belgeleyen bir ekran görüntüsü ve telefon numarasını paylaşsın...

Ondan sonra, birbirimiz ile didişmeden ne yapacağımız konusunda tartışalım...

Burası herkese açık...

Biraz özelimiz olsun...

Sayfa 550/902 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •