Sayfa 783/902 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Kandildekilerle bir olanlar konuşuyor. Açtırtma benim ağzımı
     Alıntı Originally Posted by marslı10 Yazıyı Oku
    erdoğan bavulu topluyor.kazanmasi mucize

2. Değerli Kurucular birlik ve beraberliğe milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde birbirimize düşmeyelim.

3. HER ZAMAN YAZMAM SADECE İZLERİM.KURUCU HİSSEYİ 2018 YILINDAN BERİDİR TAŞIYORUM.MALİYETİM SIFIR,HİSSENİN ÇOK ÖNCEKİ EVVELİYATINIDA BİLEN BİR KİŞİYİM.ÇOK KRİTİK BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ,BURDA HERKESİN BİR SİYASİ ANLAYIŞI VAR.BURADA AMAÇ KURUCU HİSSE İLE ALAKALI GELİŞMELERİ VE BİLGİLERİ PAYLAŞMAKSA SİYASİ TERCİHLERİ ÖNE ÇIKARMAK VE YORUM YAPMAK YANLIŞ OLUR,BAŞKA SÖZÜM YOK fabrikator;6416253]Değerli Kurucular birlik ve beraberliğe milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde birbirimize düşmeyelim.[/QUOTE]

4.  Alıntı Originally Posted by AKTOLGALI Yazıyı Oku
    Kandildekilerle bir olanlar konuşuyor. Açtırtma benim ağzımı
    Kandile nerden geldik anlamadım.akp ye oy veren milli vermeyen kandildekilerle bir mi oluyor.ben vermiyorum...Hak hukuk adalet diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Kandile nerden geldik anlamadım.akp ye oy veren milli vermeyen kandildekilerle bir mi oluyor.ben vermiyorum...Hak hukuk adalet diyorum.
    kandil le görüşenler kim, kandil in mektubunu okuyanlar kim, el ele gezenler kim. ben herşeyi biliyorum ve vereceğim oy da yerine gidecek.
    saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by marslı10 Yazıyı Oku
    kandile nerden geldik anlamadım.akp ye oy veren milli vermeyen kandildekilerle bir mi oluyor.ben vermiyorum...hak hukuk adalet diyorum.
    kime verirsen ver,daha önce işbankası konusu iktidar tarafından işlendiğinde bu konuyu reis halleder de,sular biraz durulunca çanta valiz muhabbeti,ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görül.14 mayıs akşamı milletin dediği olacak. Bu konuyuda daha fazla uzatma

7. Işkur bundan sonra hareketlenir. şahsi görüşümdür

8.  Alıntı Originally Posted by AKTOLGALI Yazıyı Oku
    Işkur bundan sonra hareketlenir. şahsi görüşümdür
    Katılıyorum.

Sayfa 783/902 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz