Sayfa 495/902 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Derin hissenin 10 tane işkuru var,yasağı bitince ısıtıp ısıtıp haber destekli takipçilerine iteleyecek vatan millet aşkına...

2.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sana overall atarım özelden,ağzın açık kalır,bana secde edersin.Bilip bilmeden konuşma.
    ben gordugume bakarım 3 senedır kotuledıgın hısse 50 den 570 e gıttı. suan bile %600 yukselmıs
    Kardemır ve net hol yatırımlarında bos cıktı
    Senın uslubun ve tavrın para olsa bile akıl olmadığını gosterıyor
    Boyle devam et yakında o da kalmayacak

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    ben gordugume bakarım 3 senedır kotuledıgın hısse 50 den 570 e gıttı. suan bile %600 yukselmıs
    Kardemır ve net hol yatırımlarında bos cıktı
    Senın uslubun ve tavrın para olsa bile akıl olmadığını gosterıyor
    Boyle devam et yakında o da kalmayacak

4. EYYAMCI okocha bukaca gelmiş nerelerdeydin yaw sen dönebildin mi memlekete sen? yoksa sallamalarina sinir ötesinden mi devam ediyon bakim sen

5.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    İşin gerçeği derin hisse denen dolandırıcı düşük fiyattan aldığı işkur işatr işbtr teknosa reysaş reysaş gyo hubvc dardanel ve frigoları paralı spekülatörler ile yüksek fiyatlara taşıdı,hubvc leri reysaşları ve teknosaları sattı,dardanel frigo ve işbankları tam pazarlayacakken spk cezayı kesti ve 6 ay işlem yasağı getirdi.Bu yasak bitince bunları da döşeyecek yüksek hayal kuran takipçilerine.Gelelim işin siyasi boyutuna,ha bugün ha yarın derken derin hisse bu haberleri çok güzel kullandı.Kur krizinde afallayan gece yarısı uçuk zamlar açıklayan paranın değerini iyice eriten yalanlarla gündemde kalmaya çalışan iktidar çok değil 1 sene sonra seçime gidecek ve kaybedecek.Bırakın işbankası ile uğraşmayı kendi derdine düşecek.Dandik polo 200.000 oldu diye geçen sene yazdığımda bana küfür edip hakaret edenler olmuştu.Fiyatlar güncellendiğin de 200 bine de binecek polo bulamayacaklar bana küfür edenler.Seneye görüşmek üzere.
    Konumuzun derinhisse ile alakası yok, Derinhisse’den çok önce aldık biz hisseleri. Buradaki insanların çoğu derinhisse iskur’un i’sini bilmezken bu hisselerdeki haksızlığı biliyorlardı.

6. Herkes bilir bozuk saat dahi günde iki defa doğru zamanı gösterir. Twitter'da derinhisse namı ile yazan kişi insanları yönlendirmiş olması sebebi ile spk tarafından yaptırıma uğramıştır. Biz derin hisseden önce burdaydık. Sn. Okochayı tekrar sayfamızda görmekte sevindirici. malum ayağı bereketlidir. İsbtr de sıkışan grafik yüzüsuyu hürmetine yukarı atar inşallah

7. Evet bizler yıllardır buradayız...Şişe camda birleşme bitti..İlk defa Anadolu cam kurucu B imtiyazlılarının değer tespiti yapıldı, genel kurulu yapıldı ve birleşme kararı alındı. Dev gibi bir Cam Holding gerçekleşti. Geriye finans bölümü kaldı..2017 ye kadar bu holding çalışmaları yapıldı. 2000 li yıllarda Anadolu Cam-Topkapı Cam birleşmesi., sonra İş Bankasındaki Camların Şişe Cama satılması.. İş bankasında bulunan farklı iştiraklerden çıkılması satılması.. Bütün hazırlıklar sırayla tamamlanıyor. En son en büyük Holding kaldı....Sıra onda.. Çok sabrettik sona az kaldı...

8.  Alıntı Originally Posted by okacha Yazıyı Oku
    işin gerçeği derin hisse denen dolandırıcı düşük fiyattan aldığı işkur işatr işbtr teknosa reysaş reysaş gyo hubvc dardanel ve frigoları paralı spekülatörler ile yüksek fiyatlara taşıdı,hubvc leri reysaşları ve teknosaları sattı,dardanel frigo ve işbankları tam pazarlayacakken spk cezayı kesti ve 6 ay işlem yasağı getirdi.bu yasak bitince bunları da döşeyecek yüksek hayal kuran takipçilerine.gelelim işin siyasi boyutuna,ha bugün ha yarın derken derin hisse bu haberleri çok güzel kullandı.kur krizinde afallayan gece yarısı uçuk zamlar açıklayan paranın değerini iyice eriten yalanlarla gündemde kalmaya çalışan iktidar çok değil 1 sene sonra seçime gidecek ve kaybedecek.bırakın işbankası ile uğraşmayı kendi derdine düşecek.dandik polo 200.000 oldu diye geçen sene yazdığımda bana küfür edip hakaret edenler olmuştu.fiyatlar güncellendiğin de 200 bine de binecek polo bulamayacaklar bana küfür edenler.seneye görüşmek üzere.
    fitne uykudadır.........
    Son düzenleme : iskulelerimagduru; 31-08-2020 saat: 11:59.

Sayfa 495/902 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •