Sayfa 555/903 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Bir yalanı ne kadar sık tekrar edersen hatta bağırarak söylersen inandırıcılığı o kadar çok olur.E şimdi yalanı doğru gibi söyleyen bir anlayış var.buna inanan gerizekalı da çok.Ay’a yol yaptığına inanan,dünyanın bizi kıskandığına inanan vs vs örnekleri çok fazla.ülke de enflasyon yüzde 40 hazinenin içi boş,merkez bankanda dolar yok,kamu bankalarının rezervi eksilerde,ülkene güven yok,bu kadar para bolluğunda dolar 7 nin altına inmiyor.Abd posta koyunca eyyy cehapee hisselerini ver,şehitler geldimi Kanal İstanbul,millet açız diye isyan ettiğinde yeni anayasa,hep aynı terane,bunu defelarca söyledim yine söylüyorum,bu hisse de Spk dan milyonlarca ceza yemiş konyalı derin hisse çetesi var,düşükten toplamışlar yok imhaydı yok hazineydi yok holdingleşmeydi diye millete çakmaya çalışıyorlar.Alışı yazan kimse satışı yazanda aynı ekip tahtaya.En dandik arabanın 200-300 bin olduğu güzel ülkemde paranın değeri hergün azalıyor ve azalmaya devam edecek.Kafanızı yormayın böyle şeylere birer keyif çayı içip hayal kurmaya ve uyutulmaya devam edin.Sene de bir kere yazarım,3 senedir bugün yarın bugün yarın diye milleti uyuttular.Seneye bu zamanlar yine uğrarım.Kimseyle laf dalaşına girmem,doğru bildiğimi yazarım.
    İNSANLARIN vebalini alma kardeşim senin şu yazdıklarına bakıp belkide adam umutsuzluğa kalıp istemeden işlem yaparsa yazık değilmi vicdanın sızlamaz mı lütfen yapma inanmıyorsan da yazma burda 500 bin tl veren adam veya vermeye hazırlanan adam salak değildir.lütfen bildiğin bir şey varsa kanıtlarıyla yaz yoksa konuşma saygılar.yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bu başlığı şu anda 25 kişi okumaktadır. (5 üye ve 20 ziyaretçi)

Efe kuzey, Gnr22, SANTİNO, Tungsten, Wdufw

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 25 kişi okumaktadır. (5 üye ve 20 ziyaretçi)

Efe kuzey, Gnr22, SANTİNO, Tungsten, Wdufw
    bende okuyorum sn Efe Kuzey

4. Maaşallah süphanallah 500.000,00 (beş yüz bin tl)bir adet ıskur.)))))

5.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    bende okuyorum sn Efe Kuzey
    sn borsa simsarı 1 hısse yi neden 500 bın e alıyorlar. zamanın da 7 bin e satamıyorum diye aglayanlar vardı. bizi aydınlatın lütfen

6. Ayağı uğurludur

jay jay okocha seni görünce mutlu oluyoruz şefim maşallah ayağın bereketli )
     Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    Maaşallah süphanallah 500.000,00 (beş yüz bin tl)bir adet ıskur.)))))

7. Yani garanti bankası yatırımcı sı çok zeki herhalde net 10 tane aldı 2021 de .(ya da burdaki bazı ileri zek.ler için almıştır.)yazdıklarım bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

8. alan satan aynı kişi değilse sorun yok siz haklısınız. helal olsun valla.

Sayfa 555/903 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •