Special Days Image
Sayfa 442/901 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 7203 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Devletin isteyipte alamayacagi hiçbisey yok. Meclis yoluyla alamadi diyelim bankaya sermsye artisi yaptirsa nasil karsilsyacak . Karsilanamayan sermaye artisina kayyum atsnir diye biliyorum

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tabii. Banka, munzam bana kayyum atansin diye karsilayamayacagi sermaye artışına gider.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bddk isterse yapmak zorundaymış.memduh bayraktarin videosunda detaylı bahsediyodu .
     Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Tabii. Banka, munzam bana kayyum atansin diye karsilayamayacagi sermaye artışına gider.

3. Yasallari düştükten sonra yedeklerde 29 milyar TL varken bedelliden önce bedelsiz yapar.

4. Bu saatten sonra devlete geçip de tekrar iptali olmaz o işin de neyse. Bu ülkede olmaz denen şeylerin son 18 yılda ne kadarı oldu dönüp bakmak lazım o parti bu parti meselesi değil. Bu ülkede olmaz denenler oluyor.Sadece gününün gelmesi gerekiyor bekleyen de doğru yerde ise kazançlı çıkıyor.

Ben geri dönüşü olduğunu zerre düşünmüyorum ok yayda meclise gelip geçti mi o ok geri dönülmemek üzere çıkmıştır artık. O dakikaya kadar herkese olmayabilir derim o oldu mu asla gerisi olmaz bu işin kim ne derse desin. Bakın eşyanın tabiatı belli 3 tane kurucu varmış borsada şimdi kaç tane kalmış günü gelen parasını alıp imhaya gidiyor.

Olacağına zerre inancım yok da dedikleri gibi daha öncekiler gibi süreç geri çevrildi bu hükümet toplu para alacaksa bunun yolu kurucu imhasından geçiyor o parayı alınca bir şey imha edilmiş olacak hisse alıp vermek değil artık imha farklı bir durum öldü bitti geri dönüşü yok. Ölüyü diriltemezsin senin evini alıp yıktılar üzerine istimlak bedeli verdiler sende gittin ev aldın tarla aldın dünyayı gezdin sonra gelip gel parayı geri getir al bu da hissen geriye iade denilemez. O artık bitip gitmiştir dünyada imha edilip geri getirilen kurucu hisse yok. Bu eski bir uygulama ve bu kadar büyüyünce avantajını kaybediyor o yüzden işbankası kulbuna getirip Cumhuriyet Halk Partisi itiraz etmemesinden yararlanıp yıllarca vermemiş.

Diğer yandan bakalım bir hisse hakkında ne kadar çok konuşuluyorsa o kadar gündemdedir ne kadar gündemde ise o kadar işlem geçer değeri yükselir hacmi yükselir. Hepimiz sevinmeliyiz bugün borsanın en çok konuşulan hissesi işbankası bakmayın millet hala ISKUR'u ve diğer imtiyazlı hisseleri o kadar bilmiyor yarın öbür gün bunlar dillendirilince göreceksiniz asıl neler olacak ne akıl almaz fiyatlar telafuz edilecek. Ben çok ISKUR bilmeyen işbankası müdürleri tanıdım daha durun filmin başındayız oturun keyfini çıkarın.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

5.  Alıntı Originally Posted by mr.derebeyi Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra devlete geçip de tekrar iptali olmaz o işin de neyse. Bu ülkede olmaz denen şeylerin son 18 yılda ne kadarı oldu dönüp bakmak lazım o parti bu parti meselesi değil. Bu ülkede olmaz denenler oluyor.Sadece gününün gelmesi gerekiyor bekleyen de doğru yerde ise kazançlı çıkıyor.

Ben geri dönüşü olduğunu zerre düşünmüyorum ok yayda meclise gelip geçti mi o ok geri dönülmemek üzere çıkmıştır artık. O dakikaya kadar herkese olmayabilir derim o oldu mu asla gerisi olmaz bu işin kim ne derse desin. Bakın eşyanın tabiatı belli 3 tane kurucu varmış borsada şimdi kaç tane kalmış günü gelen parasını alıp imhaya gidiyor.

Olacağına zerre inancım yok da dedikleri gibi daha öncekiler gibi süreç geri çevrildi bu hükümet toplu para alacaksa bunun yolu kurucu imhasından geçiyor o parayı alınca bir şey imha edilmiş olacak hisse alıp vermek değil artık imha farklı bir durum öldü bitti geri dönüşü yok. Ölüyü diriltemezsin senin evini alıp yıktılar üzerine istimlak bedeli verdiler sende gittin ev aldın tarla aldın dünyayı gezdin sonra gelip gel parayı geri getir al bu da hissen geriye iade denilemez. O artık bitip gitmiştir dünyada imha edilip geri getirilen kurucu hisse yok. Bu eski bir uygulama ve bu kadar büyüyünce avantajını kaybediyor o yüzden işbankası kulbuna getirip Cumhuriyet Halk Partisi itiraz etmemesinden yararlanıp yıllarca vermemiş.

Diğer yandan bakalım bir hisse hakkında ne kadar çok konuşuluyorsa o kadar gündemdedir ne kadar gündemde ise o kadar işlem geçer değeri yükselir hacmi yükselir. Hepimiz sevinmeliyiz bugün borsanın en çok konuşulan hissesi işbankası bakmayın millet hala ISKUR'u ve diğer imtiyazlı hisseleri o kadar bilmiyor yarın öbür gün bunlar dillendirilince göreceksiniz asıl neler olacak ne akıl almaz fiyatlar telafuz edilecek. Ben çok ISKUR bilmeyen işbankası müdürleri tanıdım daha durun filmin başındayız oturun keyfini çıkarın.
    Bu benim sorumun cevabı oldu. Teşekkürler MR. Derebeyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. https://www.google.com/amp/s/www.mem...s.html%3famp=1

Yillarca sermaye artisini hazine karsılamış.

(Ekstra bilgi)

7. Adnan Bali için yine hazine maliye bakanlığı gündemde gerçekleşirse işler kolaylaşır

8.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    https://www.google.com/amp/s/www.mem...s.html%3famp=1

Yillarca sermaye artisini hazine karsılamış.

(Ekstra bilgi)

Bu haber kesinlikle çok doğru. Para zaten devletindi Ulu önderimiz bunu bildiği için o günkü devletin temsilcisi tek partiye emanet etti yıllarcada devlet bu parayı parti yerine yatırdı artık olması gereken olacak.

Bu arada bir şey değil Black_broker
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Sayfa 442/901 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •